Szukam dobrej firmy transportowej w Warszawie, ktoś może jakąś polecić?

Postautor: pansy » pt maja 12, 2017 12:45 am

Cześć, mam taki problem, że niedługo czeka mnie chyba największa przeprowadzka w moim życiu, muszę przewieźć mnóstwo rzeczy, w tym meble, na drugi koniec Warszawy i jak na złość, akurat w terminie, w którym potrzebuję to zrobić, nie ma nikogo, kto może mi pomóc, dlatego szukam firmy transportowej w Warszawie godnej polecenia, ktoś może jakąś polecić?

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » pt maja 12, 2017 2:24 am

teraz jest mnóstwo takich firm, zwłaszcza w Warszawie, poszukaj w Internecie i podzwoń, możesz też sprawdzić firmy kurierskie

Postautor: pansy » pt maja 12, 2017 3:09 am

niestety firmy kurierskie odpadają, jestem studentką, a ich ceny są dla mnie za wysokie, do kilku firm dzwoniłam, ale trzeba czekać strasznie długo na usługę, dlatego dalej szukam

Szukam dobrej firmy transportowej w Warszawie, ktoś może jak

Postautor: guardian » pt maja 12, 2017 3:41 am

jeśli szukasz dobrej firmy transportowej w Warszawie to z czystym sumieniem polecam wikiprzeprowadzki.pl/, mają duże doświadczenie w przeprowadzkach, przewożą meble i sprzęt AGD, dodatkowo zabezpieczają wszystko przed uszkodzeniem, więc nie musisz się martwić, że meble albo sprzęt ulegną uszkodzeniu podczas transportu

Postautor: pansy » pt maja 12, 2017 4:53 am

dzięki! A jak wygląda sprawa z pakowaniem i rozładowaniem? Nie mam nikogo do pomocy, więc zależy mi na firmie, która ma to w ofercie

Postautor: seizd » pt maja 12, 2017 5:33 am

korzystałam z usług tej firmy, są naprawdę super w tym, co robią, wejdź sobie na ich stronę i poczytaj o wszystkim, ja zamawiałam usługę z dwudniowym wyprzedzeniem i nie było problemu ze znalezieniem ekipy, która mogłaby mnie przetransportować ze wszystkimi bagażami, było ich sporo, a w zasadzie nic nie musiałam nosić, oni zajęli się wszystkim, ty tylko płacisz i o nic się nie martwisz

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » pt maja 12, 2017 7:52 am

dokładnie, potwierdzam słowa koleżanki wyżej, tylko płacisz i o nic się nie martwisz, nawet o to ile zapłacisz, bo ceny mają naprawdę konkurencyjne i nie sądzę byś znalazła coś lepszego w Warszawie, a już na pewno nie za taką cenę

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » pt maja 12, 2017 9:05 am

ta firma jest najlepsza! Przewozili mi rzeczy z końca Warszawy na Ochotę, wszystko przebiegło bez problemów, pani, która jest w obsłudze zrobiła mi wycenę przez telefon, powiedziałam tylko, co chcę przetransportować, więc byłam przygotowana na to ile będę musiała zapłacić i cena była bardzo na tak, dodatkowo przeprowadzka przebiegła szybko i sprawnie

kuchnie radomsko

Wróć do Prasa