Dobre oferty zatrudnienia

Postautor: pansy » pn paź 31, 2016 5:36 am

Cześć wszystkim. Powiem to wprost, bo nie mam zbytnio czasu szukać pracy. Czy znajdą się jakieś oferty dla ludzi z wyższym wykształceniem, ale bez doświadczenia? Znacie kogoś, kto mógłby zatrudnić osobę po studiach, z mnóstwem pomysłów, zmobilizowaną i dającą z siebie wszystko? Jeśli tak będę wam wdzięczna. A może wśród was jest jakiś pracodawca, kto chce dać szansę dziewczynie?!

Postautor: guardian » pn paź 31, 2016 7:51 am

Witaj. No ja nie szukam nikogo, prowadzę firmę kosmetyczną. Ale poradziłabym ci się bardziej rozejrzeć i samemu aplikować, bo pracodawcy na ogół sami się nie odzywają. Wolą wybierać spośród kandydatów, którzy się do nich zgłaszają.

Postautor: seizd » pn paź 31, 2016 10:12 am

Ja też jestem zdania, że pracodawcy tak nie szukają, nawet najbardziej energicznych i pomysłowych osób. To przeważnie do nich się zgłaszają i dzięki temu, że mają kilka aplikacji mają wybór. W ten sposób raczej zatrudnienia nie znajdziesz, chyba że będziesz miała do czynienia z pracodawcą, na którym zrobisz piorunujące wrażenie od razu.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » pn paź 31, 2016 11:40 am

Witam wszystkich. Moim zdaniem powinnaś przejrzeć sobie chociażby taką ofertę http://www.pracatobie.pl/employee/[email protected]%C5%84$. To dobry portal gdzie łatwo znajdują oferty i to sprawdzone a nie jakiś oszustów czy wyzyskiwaczy. Powodzenia

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » pn paź 31, 2016 12:41 pm

Witajcie. Ja też szukam pracy już od pół roku, ale nie trafiłam na żadne ciekawe oferty. Gdzie ta praca biurowa? Gdzie jej szukać?

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » pn paź 31, 2016 12:56 pm

Cześć. Pozwoliłem sobie popatrzeć na portal, który kolega tutaj podpowiedział i znalazłem kilka ciekawych ofert. Proszę bardzo tutaj jedna z nich http://www.pracatobie.pl/employee/[email protected]$. Nie marudźcie tylko dokładnie przejrzyjcie oferty, bo jest w czym wyszukać.

kuchnie radomsko

Wróć do Prasa