Znacie jakąś dobrą firmę informatyczną z Warszawy?

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » pt sty 27, 2017 2:45 am

Witajcie, otwieram własną działalność i w związku z czym poszukuje dobrej firmy informatycznej z Warszawy, która zajęłaby się u mnie kwestiami związanymi z IT.

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » pt sty 27, 2017 3:11 am

Witam, także prowadzę własną firmę i podobnie jak ty zdecydowałem się na outsourcing IT i to była doskonała decyzja. Znalazłem bardzo dobrą firmę informatyczną w Warszawie, która kompleksowo zajęła się obsługą informatyczną oraz wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań. Najlepiej zajrzyj na ich stronę: http://www.indata-solutions.pl/firma-informatyczna, gdzie możesz się dowiedzieć o nich więcej.

Awatar użytkownika

Postautor: Promyk_nadziei » pt sty 27, 2017 5:34 am

Witaj, również polecam Ci wspomnianą firmę, w szczególności na pełen profesjonalizm jakim się charakteryzują. Od kilku lat prowadzą dla mnie kompleksową obsługę informatyczną całej firmy i współpraca układa się bardzo dobrze.

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » pt sty 27, 2017 5:45 am

Znam tą firmę i także polecam. Mają ogromną wiedzę i doświadczanie, co przekłada się na ich pracę. Potrafią znaleźć rozwiązanie dla każdej firmy, aby usprawnić procesy informatyczne i zmniejszyć koszty.

Awatar użytkownika

Postautor: kuna » pt sty 27, 2017 6:17 am

Witajcie, także jestem klientką firmy informatycznej Indata Solutions i bardzo cenię sobie ich pracę. Wprowadzili w mojej firmie wiele innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Awatar użytkownika

Postautor: Skuczko » pt sty 27, 2017 7:22 am

Witam, także polecam tą firmę! Mają długoletnie doświadczenie w tej branży, co zdecydowanie przekłada się na wysoką jakość usług.

Postautor: MichealOn » pt sty 27, 2017 8:46 am

Ja także polecam – są to ludzie z ogromną pasją, którzy angażują się we współpracę z klientem dostarczając mu najlepsze rozwiązania IT jakie są dostępne na rynku.

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » pt sty 27, 2017 10:17 am

Zdecydowanie się zgadzam, firma oferuje szeroki zakres usług które za zadanie mają usprawnić działalność firmy.

kuchnie radomsko

Wróć do Pozostałe