Co sądzicie na temat internetowego sklepu ze sprzętem komputerowym?

Awatar użytkownika

Co sądzicie na temat internetowego sklepu ze sprzętem komput

Postautor: saplaczka » czw lut 16, 2017 3:11 am

Witam. Niedawno przegladając oferty internetowych sklepów ze sprzętem komputerowym, trafiłam na Sklep MCT. Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was robił już zakupy w tym sklepie komputerowym. Jeśli tak, to co o nim sądzicie?

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » czw lut 16, 2017 4:13 am

To sklep, który ma swoją siedzibę w Poznaniu. Ja byłam już w nim całkiem dużo razy, gdyż kupiłam tam laptop biznesowy dla siebie, a także tradycyjne laptopy dla moich dzieci. Czasem zdarza mi się tam też kupować akcesoria komputerowe. Sklep uważam za bardzo solidną firmę. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc zatrudnionych tam pracowników.

Co sądzicie na temat internetowego sklepu ze sprzętem komput

Postautor: MichealOn » czw lut 16, 2017 6:22 am

Ja nie znam sklepu stacjonarnego, ale robiłem kiedyś zakupy w sklepie internetowym, korzystając z oferty mct-sklep.pl/lifebook-e556-c4707. Laptop Fujitsu LifeBook E556 okazał się wydajnym sprzętem do pracy mobilnej, a w tym e-sklepie jest on do nabycia w atrakcyjnej cenie. Do samego sklepu też nie mam zastrzeżeń. Jego zaletą jest niewątpliwie to, że w cenie zakupu laptopa zapewnia pakiet personalizacji, który obejmuje m.in. skonfigurowanie sprzętu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, przedstawionymi przez klienta.

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » czw lut 16, 2017 8:00 am

Miło się czyta same pozytywne komentarze na temat tego sklepu. Super, że można liczyć na fachową pomoc jego pracowników, w tym na konfigurację wybranego przez siebie laptopa. To dla mnie bardzo istotna kwestia.

kuchnie radomsko

Wróć do Pozostałe