Gdzie opłaca się zamówić używaną frezarkę do drewna?

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » śr lut 22, 2017 3:32 am

Kto orientuje się w cenach frezarek do drewna i powie mi czy opłaca się dziś zamawiać używaną a jak już to skąd najlepiej? Przejrzałem troche ofert ale tylko bardziej mi zamieszały w głowie.

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » śr lut 22, 2017 6:12 am

Hej, niewiele jest niedrogich i dobrych sklepów oferujących frezarki do drewna używane pozwalają na wieloletnią bezawaryjną i precyzyjną pracę ale pod warunkiem że zamówisz u sprawdzonego dostawcy. Mam taki sprzet od dawna i nie zamierzam zmieniać ale gdybym miał się dziś decydować to na pewno brałbym stąd - mtm-maszyny.pl/pl/7-frezarki-czopiarki . Mają w ofercie używane maszyny bardzo dobrej jakości a ceny pozwalają sporo zaoszczedzic. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » śr lut 22, 2017 7:27 am

Pracuję dla firmy która zamówiła tam sporo używanych maszyn i jak dotąd nie było żadnych problemów i usterek. To bardzo cieszy bo wydając niedużo na sprzet mozna pracowac wydajnie i szybko bez przestojów i wydawania pieniedzy na remonty.

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » śr lut 22, 2017 8:21 am

Dziękuję za wypowiedzi, jeśli można mieć frezarkę za takie pieniadze to nawet nie ma co sie zastanawiać czy brać czy nie. Zamykam temat i pozdrawiam serdecznie.

kuchnie radomsko

Wróć do Pozostałe