Proszę o pomoc w znalezieniu organizatorów warsztatów dla przedszkoli w woj. kujawsko-pomorskim

Awatar użytkownika

Proszę o pomoc w znalezieniu organizatorów warsztatów dla przedszkoli w woj. kujawsko-pomorskim

Postautor: Sowa » pn maja 01, 2017 9:27 pm

Możecie mi polecić kogoś, kto zajmuje się organizacją warsztatów dla dzieci? Zależy mi na fajnych, kreatywnych zajęciach, które będą jakąś dodatkową atrakcją dla dzieci. Ważne jest, jak już zaznaczyłam w temacie, że to musi wydarzyć się w woj. kujawsko-pomorskim. Tu mamy przedszkole i chcemy te warsztaty zorganizować na miejscu. Bardzo byłoby fajnie jeśli podzielilibyście się jakimiś namiarami, o ile takie macie.

Awatar użytkownika

Proszę o pomoc w znalezieniu organizatorów warsztatów dla pr

Postautor: samsara » pn maja 01, 2017 9:38 pm

Jeśli warsztaty to tylko i wyłącznie u nich warsztatykreatywnaedukacja.pl. Jak dla mnie lepszej firmy zajmującej się organizacją imprez i wydarzeń dla dzieci nie znajdziesz nigdzie. Oni generalnie pracują w całej Polsce i sa naprawdę super profesjonalni.

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » wt maja 02, 2017 12:16 am

Ale oni robią imprezy czy warsztaty też? Bo my chcemy to do przedszkola typowo, na takie dodatkowe zajęcia jakiegoś dnia….

Awatar użytkownika

Proszę o pomoc w znalezieniu organizatorów warsztatów dla pr

Postautor: samsara » wt maja 02, 2017 2:42 am

Noo, warsztaty właśnie głownie robią. Wejdź sobie zresztą tutaj: warsztatykreatywnaedukacja.pl/dla-placowek/, tu jest oferta warsztatów dla przedszkoli w kujawsko-pomorskim dokładniejsza. Z nimi to masz gwarancję, że będzie super zabawa, bo mają masę pomysłu, bardzo szeroką ofertę na różne warsztaty dla dzieciaków w całej Polsce, w różnym wieku i naprawdę fajnie to wszystko organizują.

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » wt maja 02, 2017 4:54 am

A to bardzo fajnie w takim razie, jak mają to, co nas interesuje to wchodzę, już sprawdzam tę ich ofertę!

Awatar użytkownika

Postautor: samsara » wt maja 02, 2017 6:09 am

No sprawdź, sprawdź. Są naprawdę super i oferują świetne rzeczy i zabawy dla dzieciaków, naprawdę bardzo polecam.

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » wt maja 02, 2017 7:10 am

Dziękuję Ci bardzo. Rzeczywiście mają interesującą ofertę, wiele różnych zajęć mogą zrobić. Dzięki, bardzo fajna strona!

kuchnie radomsko

Wróć do Pozostałe