Szukam kliniki leczenia uzależnień u młodzieży.

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » pn maja 08, 2017 10:31 pm

Pytanie jak w temacie, zna ktoś może jakieś takie miejsce? Kompletnie nie mam z tym doświadczenia a sytuacja zmusiła mnie do tego żebym wysłał tam syna. Zależy mi zeby mial jak najlepsza opiekę i dobrych specjalistów więc jeżeli ktoś może dac mi namiary na taki zakład to będę bardzo wdzięczny.

Awatar użytkownika

Postautor: Skuczko » pn maja 08, 2017 11:49 pm

Mam jednego znajomego który pracuje w klinice uzależnień. Na pw wysłałem ci link do strony, klinika bardzo fajna i posiada dobrych specjalistów. Z tego co znajomy mi mówił to średnio tylko 4-5 osób na 100 wraca do nich z dalszym problemem ;)

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » wt maja 09, 2017 1:34 am

Jeżeli mogę ci coś polecić to chyba najlepiej będzie wejść na stronę internetową kliniki https://www.terapiamlodziezy-oaza.pl/oferta/uzaleznienie-od-dopalaczy/ i tam zobaczyć ofertę. Z tego co słyszałam opinie na ich temat to naprawdę jest to jedno z lepszych miejsc w regionie ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » wt maja 09, 2017 4:08 am

Zgadzam się z poprzedniczką. Niestety była tam moja córka, ale po tej terapii umówiłyśmy się że nie będziemy do tego wracać. Od tamtej pory jest spokój a córka nie tylko znalazła wiele nowych pasji ale i nas rodziców uczy podejścia do niektorych rzeczy. Nikomu nie życzę żeby musiał przez to przechodzić ale jeżeli już tak się stanie to warto zgłosić się do nich.

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » wt maja 09, 2017 6:31 am

Dzięki bardzo za odpowiedzi. Przez długi czas biłem się z myślami i sam siebie próbowałem przekonać że na pewno to nie jest ostateczne wyjście. Jednak po jakimś czasie stwierdziłem że przecież uzależnienie to też jakiś rodzaj choroby i potrzebni są do tego po prostu specjaliści. Jeszcze raz dziękuję za pomoc, miejmy nadzieję że wszystko dobrze się skończy ;)

kuchnie radomsko

Wróć do Pozostałe