Wyposażenie przedsiębiorstwa – jakie meble i inne obiekty, powinna posiadać każda firma?

Awatar użytkownika

Wyposażenie przedsiębiorstwa – jakie meble i inne obiekty, powinna posiadać każda firma?

Postautor: Madry76 » śr maja 24, 2017 10:39 pm

Cześć, niedawno przejąłem „władzę” nad rodzinną firmą, jednak na takich warunkach, że przejmuję dotychczasowych klientów i pracowników, ale wszystko muszę zbudować od nowa sam. Dostałem puste biuro i dużo gotówki, aby zapełnić przestrzeń według uznania. Czy znacie jakieś sklepy internetowe, w których mogę zaopatrzyć się w sejf itd?

Awatar użytkownika

Postautor: Skuczko » śr maja 24, 2017 11:29 pm

Myślę, że osoba, która postawiła przed Tobą takie wyzwanie, będzie zachwycona, jeśli wybierzesz sejf podłogowy, ścienny. Sam sejf to dobre zabezpieczenie przed włamywaczami, a co dopiero sejf tego rodzaju. Sekret tkwi w tym, że trudno jest go zauważyć. Sprawdź sam, jak wyglądają takie sejfy: x47.pl/Sejfy/Sejfy-scienne-podlogowe. Nic dziwnego, że ten rodzaj sejfu ma szerokie zastosowanie.

Postautor: MichealOn » czw maja 25, 2017 12:49 am

Ponadto już sama cena sejfów ściennych jest kusząca – osiągnąć taki efekt, za pomocą niedrogiego sejfu to naprawdę jest sztuka. Gdybym stał przed wyborem sejfu, kupiłbym właśnie sejf tego rodzaju.

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » czw maja 25, 2017 2:17 am

Firma to nie tylko klienci, ale także pracownicy – warto o nich pomyśleć, dobierając wyposażenie. Zerknij tutaj: https://x47.pl/Meble-metalowe/Szafy-ubraniowe-BHP-socjalne. Szafy nie zajmują dużo miejsca, a przede wszystkim są pomocne dla pracowników. Mogą oni zostawić swoje rzeczy osobiste w bezpiecznym miejscu. Uważam, że takie szafy są obowiązkowe w pokoju socjalnym.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » czw maja 25, 2017 2:32 am

Dodam od siebie, że wiele razy miałam okazję się przekonać, ze sklep X47 zaopatruje zarówno firmy, jak i klientów prywatnych w produkty fantastycznej jakości.

Awatar użytkownika

Postautor: Skinny » czw maja 25, 2017 4:32 am

Też kupowałem tutaj, w moim wypadku był to sejf domowy.

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » czw maja 25, 2017 5:59 am

Dzięki za polecenie! Faktycznie, o wyposażeniu pokoju socjalnego nie pomyślałem.

kuchnie radomsko

Wróć do Pozostałe