Jak odzyskać należne odszkodowanie AC?

Awatar użytkownika

Postautor: samsara » pn cze 12, 2017 11:48 pm

Hej. Z racji tego ze brat dopiero co kupil samochod to kupil najtańsze AC. Nie wiem czy ono cos mu da bo teraz naprawde jest sporo w samochodzie do remontu… ;/ Chcę mu trochę pomóc bo dopiero co skończył 18 lat… Macie jakis skuteczny sposób by odzyskać należne odszkodowanie AC?

Awatar użytkownika

Postautor: Skuczko » wt cze 13, 2017 1:39 am

No jak ma bardzo dobry samochod i AC to spoko. Bo inaczej to troche kaska wyrzuona w błoto. Niekoniecznie musza zapłacić jak dobrze tego nei udowodnisz to może być naprawde kiepsko.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » wt cze 13, 2017 3:29 am

A widziałaś taka stronkę http://www.bekerpolska.pl/odszkodowanie-z-ac/61? To jest strona kancelarii odszkodowawczej i tam jest tak ,ze można odszkodowanie odsprzedac. Oni po prostu wypłacają odszkodowanie na ile wyliczą a potem sami się bawia w egzekwowanie płatności od ubezpieczyciela. Wiadomo jednak ze to zaoszczędzi ci czas. A odszkodowanie AC to jednak popularna sprawa jest.

Awatar użytkownika

Postautor: Promyk_nadziei » wt cze 13, 2017 5:55 am

Nie ma takich sytuacji, w ktorej ubezpieczyciel by od tak od razu wyplacał odszkodowanie AC bo tak niestety się nie dzieje. Wiadomo ze badanie sprawy każdej z osobna troche czasu trwa i to tez trzeba wziąć pod uwage a nie mieć pretensje do ubezpieczyciela, ze nie placi.

Awatar użytkownika

Postautor: Skuczko » wt cze 13, 2017 6:52 am

Z kancelariami odszkodowawczymi to jest o tyle dobrze ze nie trzeba nigdzie chodzic po zadnych sadach bo Zajma się reszta a my im tylko przekazujemy sprawe. A Przyznaje ze BEKER POLSKA w mojej sytuacji sprawdzil się dobrze. Oni zajmują się sprawami osób prywatnych no i firm. Oni w tych odszkodowaniach powypadkowych się specjalizuja wiec powinni pomoc.

Awatar użytkownika

Postautor: samsara » wt cze 13, 2017 9:21 am

mnie zalezy na tym aby ta sprawa była możliwie szybko zakonczona. Chociaz brat srednio nadal się czuje…

Awatar użytkownika

Postautor: Skuczko » wt cze 13, 2017 11:14 am

Wiesz jak będziesz sama dochodzic swoich praw to możesz po prostu pogubic się w gaszczu prawa. A jednak jest tak ze jak oddajesz sprawe swoja komus innemu to zawsze masz jeden klopot mniej. Tylko kwestia tego czy ty tak chcesz.

kuchnie radomsko

Wróć do Pozostałe