Uczciwa praca w Holandii – czy warto?

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » pn cze 26, 2017 6:42 pm

macie jakieś doświadczenia z pracą w Holandii? Jak sądzicie, czy warto wyjechać? Mam trochę mieszane uczucia. Zawsze byłam zdania, że lepiej próbować dorobić się na swoim podwórku, ale nie wiem.:(

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » pn cze 26, 2017 7:55 pm

czasami na tym swoim podwórku po prostu nie da się dorobić. A nawet jeśli to wymaga wiele czasu i trudu. Sytuacje są różne i powiem ci, że ja nie widzę nic złego w wyjeździe do Holandii do pracy, by sobie chociażby podreperować budżet. Ja wyjeżdżałam w wakacje, by zarobić na studia. Gdyby nie te prace sezonowe musiałabym zadłużać rodziców, bo nie byłoby ich stać normalnie na wysłanie mnie na studia…

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » pn cze 26, 2017 10:29 pm

wyjeżdżam co jakiś czas i myślę, że to smutne, że tam w takim krótkim czasie da się naprawdę wiele zarobić, a w Polsce szkoda gadać, ech…

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » pn cze 26, 2017 11:05 pm

a jaką masz sytuację?:) bo wiesz, to bardzo zależy. Są ludzie, którzy po prostu nie chcą wyjeżdżać i żadne pieniądze ich nie namówią. Nie ma w tym nic strasznego. Kwestia priorytetów. Ja na początku wcale nie chciałam wyjeżdżać, ale straciłam pracę i musiałam coś ze sobą zrobić, padło na Holandię… Bardzo mile się zaskoczyłam.

Awatar użytkownika

Postautor: Skuczko » wt cze 27, 2017 12:56 am

najważniejsze jest dobre biuro pracy, wtedy naprawdę warto wyjechać. Nie tylko o kasę chodzi, ale też o poznanie nowych, fajnych ludzi.;) ja wyjeżdżałem z oferty znalezionej na tej stronie marvelpc.pl/ i mogę polecić. Tam na pewno jest nie tylko uczciwa praca w Holandii, też okazja do poszerzenia horyzontów…

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » wt cze 27, 2017 1:35 am

no właśnie, zawsze mówi się o pieniądzach, a ja na przykład na takim wyjeździe poznałem swoją żonę;)

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » wt cze 27, 2017 4:33 am

może macie rację, że nie ma w tym niczego złego. W zasadzie dzisiejszym świecie wszystko się miesza, różne kultury, jedni jeżdżą do pracy tam, inni jeszcze gdzie indziej… a poznawanie nowych ludzi na pewno jest zaletą, o wiele większą niż pieniądze.;)

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » wt cze 27, 2017 6:09 am

no a w Holandii w ogóle jest wiele narodowości;) to bardzo potrafi otworzyć umysł na nowości.

kuchnie radomsko

Wróć do Pozostałe