Lepiej kupić srebrną bransoletkę czy bransoletkę z rubinem?

Awatar użytkownika

Postautor: kuna » wt paź 03, 2017 7:55 pm

Nie do końca wiem jak ugryźć ten temat. Co prawda wiem ze moja mama lubi biżuterię srebrną, taką elegancką, ale też lubi biżuterię z kamieniami szlachetnymi no i tak myślałam o rubinie. Co lepiej kupić?

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » wt paź 03, 2017 10:45 pm

Kwestia jest taka, że zależy od tego co twoja mama nosi. Bo jeśli bransoletka jest dość delikatna to się nada do wielu stylizacji. Kiedy jest bardziej wyrazista to już niekoniecznie. Ale bransoletka z rubinem brzmi jak dla mnie spoko. Na prezent się nada.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » śr paź 04, 2017 12:36 am

Sama lubię dostawać bizuterie na prezent. Ale jednak jest bradzo dużo bransoletek które po prostu spadają mi z dłoni…. : ( i nie mogę ich nosić.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » śr paź 04, 2017 1:18 am

Ja też mam bardzo chude ręce ale na wymiar zamówiłam sobie biżuterię ze srebra rodowanego tu https://myness.pl/pl/i/Rodowane-srebro/17 oni maja wysokiej jakości produkty i co ważne bardzo eleganckie i stylowe. A dla mnie to ma znaczenie bo lubienosic bardzo klasyczne ubrania. A poza tym zawsze dodatkowo jest wzmocnione przed utlenianiem czy czernieniem srebro rodowane biżuteria z niego wiec dłużej zachowa swój dawny wygląd.

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » śr paź 04, 2017 3:42 am

Jak przeglądałam sobie tamtą stronę to widziałam bransoletkę z rubinami i szafirami https://myness.pl/pl/c/Rubin/2178406 tu zostawiam linka. Takie połączenie wygląda naprawdę spoko. Kamienie nie sa zbyt duże wiec mimo tobransoletka z rubinem jest nieduza no i wygodnie można ja nosic. A rubin jest taki różowawo-czerwony wiec do małej czarnej np się nada : ) Chyba sama się zastanowię.

Awatar użytkownika

Postautor: kuna » śr paź 04, 2017 6:01 am

Dzieki : ) no musze cos kupic a nie wiem jeszcze co mam kupichehe

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » śr paź 04, 2017 8:26 am

Sklep Myness ma tez komplety biżuterii więc może komplet? Bo to jest bardzo praktyczne a zawsze wyjdzie trochę taniej niż by się kupowało wszystko oddzielnie. Widziałam bransoletkę ze znakiem nieskończoności i do tego naszyjnik. I to naprawdę jest delikatna ozdoba i ładnie to wygląda.Poza tym oni maja biżuterię dla mężczyzn tez :P

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » śr paź 04, 2017 9:11 am

I bardzo dobrze że biżuteria męska jest niech dbają o siebie tez :P

kuchnie radomsko

Wróć do Pozostałe