Leki na alergie bez recepty- gdzie kupic?

Awatar użytkownika

Postautor: kuna » wt paź 10, 2017 6:22 pm

Siemka , szukam jakies apteki internetowej czy czego takiego gdzie mogłabym kupic leki na alergie bez recepty, wiecie pylki, kurze, roztocza i te sprawy masakra normalnie kicham, kaszle i caly czas leci mi z nosa już nie mogę wytrzymac i postanowiłam wreszcie cos sobie na to kupic a z uwagi na, to, ze wole kupowac w Internecie to szukam jakies apteki czy sklepu gdzie mogłabym dostac te leki i wreszcie pozbycf się mojej alergi..

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » wt paź 10, 2017 7:48 pm

Hej, znam tylko jedna taka apteke, ktopra polecila mi kolezanka bo sama tam cos zamawiala i jej oferta jest naprawde imponujaca a co do lekow na alergie to znam ten bol miałam tak samo i kiedy wreszcie kupiłam cos dla siebie na te alergie to odetchnęłam z ulga, zobacz sobie tutaj http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-dla-alergikow może sobie cos znajdziesz.

Awatar użytkownika

Postautor: kuna » wt paź 10, 2017 9:32 pm

Dzięki a, wiesz czy będę mogla tam dostac disnemar baby woda morska w aerozolu do nosa dla dzieci bo mój synek to już normalnie nie może oddychac przez ten katar, a nie chce go faszerowac sprejami takimi wiesz bardziej chemicznymi i jak już tam będę zamawiac dla sidebi na alergie, to może i to bym zamówiła.

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » wt paź 10, 2017 11:59 pm

Tak sama, zamawiałam tam ten aerozol dla moich 2 letnich blizniaczejk kiedy miewaly katar i te sprawy http://www.apteka-internetowa-24.pl/disnemar-baby-woda-morska-w-aerozolu-do-nosa-dla-dzieci-25ml.html i to byla zarowno dla nich jak i dla mnie ulga bo one nie plakaly przez caly czas i ja odczulam ulge.

Awatar użytkownika

Postautor: kuna » śr paź 11, 2017 2:20 am

dziękuje nawet nie wiesz jak mi pomogłaś nie ma na co czekac już zamawiam :)

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » śr paź 11, 2017 3:14 am

Sorka, ze się tak wam wtracam i w dodatku to zupełnie nie na temat, ale szukam nacomi peeling do twarzy przeciwtradzikowy bo słyszałam, o nim wiele dobrych opini.

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » śr paź 11, 2017 5:44 am

Wlasnie wpisałam sobie to w wyszukiwarke i oni również maja ten peeeling, którego szukasz http://www.apteka-internetowa-24.pl/nacomi-peeling-do-twarzy-przeciwtradzikowy-75-ml.html moja znajoma używała wiec trzymam kciuki za ciebie.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » śr paź 11, 2017 6:17 am

Rety dzięki, mam taka nadzieje bo, to już chyba moja ostatnia szansa, bo moja cera to jakas tragedia normalnie.

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » śr paź 11, 2017 8:06 am

spoko ;)

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park