Jak używać oleju, aby nie przesadzić?

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » wt sie 30, 2016 11:50 pm

Jak w temacie, jak używać oleju, aby nie przesadzić? Nie przedawkować i nie mieć potem przez to problemów? Czytałam, że niektóre oleje są naprawdę bardzo zdrowe, ale pewnie wszystko jest kwestią dawkowania. Doradźcie coś, proszę.;) jak Wy to robicie? A możecie nie używacie takich specjalnych olejów?

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » śr sie 31, 2016 2:08 am

wielu ludzi zastanawia się jak stosować te wszystkie oleje – a ja nie powiem nic odkrywczego; jak kupujesz od dobrego sprzedawcy to on Ci odpowie na każde pytanie najlepiej.:) Ja kupuję tylko tam, gdzie mogę przeczytać co właściwie kupuję i gdzie ludzie postarali się, aby klient był dobrze poinformowany. Polecam taki sposób.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » śr sie 31, 2016 4:47 am

zgadzam się, różnie jest jeśli chodzi o te właściwości Olini ma na swojej stronie bardzo ładnie wszystko rozpisane. Prowadzą też bloga i lubię sobie od czasu do czasu poczytać coś, co wrzucili, można dowiedzieć się wiele nowych rzeczy. Na przykład nie miałam pojęcia, że można płukać jamę ustną olejem kokosowym. Że w ogóle jakimkolwiek! A tak to nawet zamierzam spróbować.;)

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » śr sie 31, 2016 6:38 am

wiesz, na przykład dawkowanie w przypadku czarnuszki to jest dwa razy dziennie po łyżeczce, przed jedzeniem. Ale jak już pisano, najlepiej orientować się na bieżąco, u sprzedającego. Nie bać się pytać.:) nie używam zbyt wiele tego oleju, więc jest bardzo wydajny i powiem ci, że nawet nie odczuwam jego ceny. Zdecydowanie warto kupić. Zdrowo.;)

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » śr sie 31, 2016 9:21 am

na tej stronie faktycznie mają bardzo fajnie wszystko rozpisane, dzięki za namiar. Nie znałam wcześniej tej firmy, a chyba szkoda, bo jest tam mnóstwo odpowiedzi na moje pytania.:D raz spytałam w sklepie z ekologiczną żywnością i jakoś sprzedająca nie była zbyt komunikatywna, zniechęciła mnie do zakupu.;)

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park