Najlepszy materac dla dziecka.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » czw paź 13, 2016 12:55 am

Nasze dziecko rośnie i powoli przygotowujemy się do zmian w jego pokoju.;) chcemy kupić większe łóżko, no i przychodzi kwestia materaca. Podobnie źle dobrany materac może zaszkodzić, szczególnie w takim wieku, kiedy ciało nie jest jeszcze do końca ukształtowane, kości nie takie i tak dalej. Doradzicie coś może, chętnie poczytam? Jakie materace kupujecie swoim dzieciom?;)

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » czw paź 13, 2016 1:22 am

my swoim dzieciom kupiliśmy materace piankowe 160x200 i wszystko jest w porządku.;) myślę, że to szkodzenie to w każdym wieku grozi, bo sam wiem jak to jest mieć niewygodne łóżko. Kiedy człowiek się nie wyśpi chodzi rozdrażniony i wszystkie kości go bolą… Może tym bardziej, że te kości to już nie takie młode, jako małe dziecko mógłbym spać wszędzie i bym nie narzekał.:D Z obecnych doświadczeń piankowe są najlepsze.;)

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » czw paź 13, 2016 3:05 am

a ja polecam zwrócić w sklepie największą uwagę na materace wysokoelastyczne – śpi się naprawdę o wiele wygodniej. Nie mam dzieci, ale moja siostra ma ich czworo i zawsze jak któreś przyjeżdża na wakacje i u mnie śpi to chwali, że jest dobrze. Co prawda tak jak kolega wyżej myślałam, że jak się jest w podstawówce to jest wszystko jedno i nie zwraca się uwagi na takie rzeczy, ale chyba teraz dzieci są jakieś delikatniejsze.:D

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » czw paź 13, 2016 3:33 am

może nie tyle delikatniejsze, co przyzwyczajone do luksusu.;) takie wygody, jakie dzisiaj mają kiedyś były nie do pomyślenia. Jak patrzę w sklepie ile rodzajów mebli czy choćby tych materacy to dostaję zawrotów głowy…

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » czw paź 13, 2016 5:53 am

faktycznie, to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ale to dobrze. Trzeba korzystać z tego, co jest dostępne. Sama też już nie chciałabym się ograniczać i cieszę się, że mogę kupić to, co mi się naprawdę podoba. I co jest praktyczne.:)

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » czw paź 13, 2016 6:47 am

moje dziecko ma materac piankowy i jest ok., to chyba taki sprawdzony standard. Trzeba tylko zwrocic uwage w jakim sklepie się kupuje, by nie trafic na cos kiepskiej jakości.

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park