Jak można odmłodzić skórę?

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » śr paź 26, 2016 12:58 am

Drogie dziewczyny jaką metodę polecacie jeśli chodzi o odmłodzenie skóry twarzy. Mam wrażenie, że od dłuższego czasu jakby brakowało w niej energii i elastyczności. Chciałabym podziałać, żeby nie doprowadzić do większych problemów.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » śr paź 26, 2016 2:47 am

To jest jednak problem naszych czasów i to bardzo duży. Może nawet nie chodzi o to, co Ty robisz, ale raczej o to, co na naszą skórę wpływa. Na zewnątrz jest tyle różnych substancji, ktoe wpływaja nas, że aż głowa boli i to dosłownie, później musimy do gabinetów biegać :))))

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » śr paź 26, 2016 4:22 am

Mus to mus, ale ja po prostu lubię sprawić sobie trochę przyjemności i poprawić swój wygląd. Nie ma w tym nic złego, jak od czasu do czasu wydam parę złotych…Odpręzam się przy tym.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » śr paź 26, 2016 4:36 am

Kwestia relaksu to druga strona medalu. Zajrzyj sobie tutaj http://lenis.pl/mezoterapia-anti-aging/ to jedna z nowszych metod kosmetycznych, która znacznie popraiwa wyglad skóry. Można dzieki temu dostarczyc do nie mnóstwo składników odżywczych, których normalnie nie jest w stanie do niej przemycić.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » śr paź 26, 2016 5:26 am

No relaksik w salonie, to jest to co lubię. Zawsze przy okazji można sobie dobry manicure zrobic, bo w domu nigdy nie ma na to czasu.

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » śr paź 26, 2016 6:27 am

Słyszama o tej metodzie, że jest bardzo dobra na zmarszczki. Całość polega na nakłuwaniu igłami, ale bardzo ciężkimi, więc nie jest to zbyt uciążliwe. Zabieg trzeba kilkukrotnie powtórzyć, żeby były trwałę efekty.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » śr paź 26, 2016 6:42 am

To nowe metody to już nieraz technologia kosmiczna. Urządzenia w gabinetach sa tak zaawansowane, że trzeba być mega specjalistą, żeby to wszystko ogarnąć. Ale to dobrze, bo ja na przykład lubię jak moja żona dobrze wygląda…

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park