Dobra agencja detektywistyczna

Awatar użytkownika

Postautor: samsara » wt gru 13, 2016 1:33 am

Dzień dobry wszystkim, którzy odwiedzają to forum i są tu po to by pomóc. Ja niestety szukam takiej pomocy. Najlepiej fachowej detektywistycznej, ponieważ mam podejrzenia i pewne poszlaki, że mąż nie jest do końca fair wobec mnie. Czuję, że nasze małżeństwo właśnie przestało istnieć. Jeśli ktoś z was może polecić dobrego fachowca, który w dodatku nie jest zbyt drogi to będę wam wdzięczna za okazaną mi pomoc. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » wt gru 13, 2016 4:21 am

Witaj. Doskonale wiem co czujesz, bo mój mężulek też nie był wobec mnie fair. Zdradzał mnie jeszcze przed ślubem, co mu wybaczyłam, ze względu na to, iż byłam już w ciąży. Jednak po pięciu latach znów pojawił się ten strach, coraz więcej niewiadomych, coraz częstsze jego nieobecności i pytania, które rodziły się w mojej głowie i nie dawały mi spokoju. Ja też muszę w końcu pójść po rozum do głowy i ustalić, że coś trzeba zrobić. Dołączam się do Twojej prośby, też będę musiała zebrać twarde dowody.

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » wt gru 13, 2016 5:29 am

Witam drogie panie. No przykre jest to co opisujecie, ale taka jest natura ludzi niestety. Myślę, że agencja detektywistyczna pomoże wam rozwiązać problemy. Znam nawet taką, już podaję namiar detektywipl.pl/. Pracują tam świetni ludzie, którzy potrafią wyciągnąć nawet najdrobniejsze niedoskonałości. Myślę, że powinniście przejrzeć ofertę i zacząć żyć na nowo.

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » wt gru 13, 2016 6:45 am

Nie jest tak łatwo żyć na nowo, gdy mąż woli inną..

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » wt gru 13, 2016 7:30 am

Racja, znam to z własnej autopsji, trzeba dużo siły i wytrwałości

Awatar użytkownika

Postautor: Promyk_nadziei » wt gru 13, 2016 7:55 am

Witajcie. Mnie żona też zdradzała. Dla nikogo nie jest to łatwe. Trzeba przejść i tyle. Znam tą agencję, mają dobrych speców, bardzo konkretnych i rzeczowych, mnie pomogli udowodnić winę żonie.

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park