Tapicerka do wymiany

Awatar użytkownika

Tapicerka do wymiany

Postautor: kuna » wt gru 20, 2016 6:41 am

Witam wszystkich. Mam problem. mój siostrzeniec, którego podwoziłam do szkoły bardzo zabrudził mi tapicerkę plasteliną, a żeby było tego mało wylał jeszcze sok wiśniowy. Trochę się tym zmartwiłam, bo przecież jak ja to usunę. Czy orientujecie się może gdzie w okolicach Poznania znajdę dobrą firmę sprzątającą, która pomoże uporać się z taką tapicerką? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wasze podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Awatar użytkownika

Tapicerka do wymiany

Postautor: samsara » wt gru 20, 2016 8:43 am

Cześć. Ja niestety nie wiem, mogę jedynie polecić ci pranie samodzielne przy pomocy kwasku cytrynowego, który świetnie spiera plamy z owoców. A na plastelinę, to myślę, że powinnaś zebrać resztki jakimś patyczkiem, spróbować spierać normalnie pianką do czyszczenia tapicerki lub proszkiem.

Awatar użytkownika

Tapicerka do wymiany

Postautor: Arnie » wt gru 20, 2016 9:23 am

Witam. Też mam takie dzieci, co wszystko potrafią zabrudzić. Przeważnie tapicerka klei się od czekolady, no ale taki urok podróżowania z maluchami. Myślę, że najlepszą podpowiedzią będzie jak zawieziesz auto gdzieś do firmy czyszczącej, która oferuje pranie tapicerki. Moim zdaniem tak będzie najrozsądniej i się nie namęczysz. Pa

Awatar użytkownika

Tapicerka do wymiany

Postautor: Trollica » wt gru 20, 2016 11:38 am

Hej wam. Ja swoją tapicerkę prałam korzystając z usług firmy http://www.diamondcardetailing.pl/czyszczenie-tapicerek.html. Od razu daję link, byście sobie sprawdzili cennik, bo to pewnie też istotne. Kupiłam auto od właściciela dwóch piesków, a tapicerka była mocno ubrudzona, wiec się zdecydowałam na profesjonalne pranie.

Tapicerka do wymiany

Postautor: MichealOn » wt gru 20, 2016 1:05 pm

ja tam prałem ręcznie proszkiem

Awatar użytkownika

Tapicerka do wymiany

Postautor: DzikaCzapla » wt gru 20, 2016 2:42 pm

Hej. Proszkiem to raczej nie zejdzie, polecam jechać na profesjonalne czyszczenie, bo plamy mogą być nazbyt uciążliwe. Pozdrawiam wszystkich.

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park