Gdzie dostanę środki pielęgnacyjne do podłogi olejowanej?

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » wt sty 03, 2017 10:31 pm

Siemanko, może od razu przejde do rzeczy, kupiłem dom i widze ze w pokojach pozakładana jest podłoga olejowana, słyszałem ze podłoga olejowana co prawda szybciej się brudzi ale za to nie widac na niej zarysowań tak jak na lakierowanej, jest jeden problem, nie wie, gdzie dostanę porzadne środki pielęgnacyjne do podłogi olejowanej. Ktos się może orientuje, gdzie takowe kupę?

Postautor: pansy » wt sty 03, 2017 11:32 pm

a ty co, ledwo kupiłes dom i już musisz czyścić podłogi, przeciez poprzedni własciciel powinien zadbac zeby wszystko było na błysk no nie?

Postautor: seizd » śr sty 04, 2017 2:06 am

całkowicie się z toba zgadzam, ja jak sprzedawałam mieszkanie to podłogi zrobiłam na błysk zeby potencjalny klient się nimi zachwycał i dzieki temu szybko znalazłam kupca.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » śr sty 04, 2017 4:00 am

przeciez ja nie mowiem ze podłogoi są brudne tylko ze szybciej na nich widac brud jak się o nie odpowiedni nie zadba dlatego zawczasu chce się zaopatrzyc w najlepsze srodki pielęgnacyjne.

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » śr sty 04, 2017 5:15 am

coś ci powiem, masz absolutną racje, o takie podłogi olejowe trzeba szczególnie dbać ale za to jak je uszkodzimy to nie trzeba całej podłogi szlifować, jak w przypadku lakierowanej, można tylko wyczyścic uszkodzony kawałek i pokryc olejem i będzie ok. Wejdź na http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Podlogi-olejowane/37 i kup produkty Bona, doskonałe do pielegnacji podłóg olejowanych czy tez N-neutral, świetnie konserwują i poleruja takie podłogi.

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » śr sty 04, 2017 6:49 am

a czy inne materiały. np. do przygotowywania podłogi pod parkiet tez tak otrzymam orientuje się ktos może.

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » śr sty 04, 2017 7:52 am

a jakże, co tylko chcesz, masy samopoziomujące czy tez kleje do parkietow, wszyściutko w najlepszym gatunku od najlepszych producentów. Zajrzyj koniecznie na http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Kleje-grunty/16 i sam przegladnij bogaty asortyment mas gruntowych i klejów, poczytaj sobie i porównaj ceny na pewno cos dobierzesz.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » śr sty 04, 2017 9:05 am

ale się ciesze ze tu zaglądnąłem na pewno skorzystam z tak bogatej oferty już wstępnie przejrzałem asortyment i co nieco wybrałem, ogromne dzięki, polecam się na przyszłość.

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park