Gdzie kupię najlepsze wyposażenie do kawiarni?

Postautor: pansy » śr lut 08, 2017 12:04 am

Czesc, zawsze marzylam o małej kawiarence, ale nigdy nie mialam odwagi zaryzkowac terez kiedy mąż mnie zostawil postanowilam zainwestować we własny biznes wydzierżawiłam nawet maly lokal koło mojego miejsca zamieszkania, tylko gdzie kupie dobre ale tanie wyposażenie kawiarni?

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » śr lut 08, 2017 2:37 am

Cos Ci powiem nie ma drogi na skroty, nie włozysz nie wyciągniesz tak jest biznes, jak zaczniesz od oszczędzania odstraszysz gosci.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » śr lut 08, 2017 3:17 am

Ale nikt nie mowil, ze chce oszczędzac na gosciach, a ze chce w miarę tanio kupic sprzęt do kawiarni nie ma w tym nic dziwnego, rozważ wzięcie sprzetu w leasing to znacznie pomoze Ci obnizyc koszty na starcie.

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » śr lut 08, 2017 6:07 am

Kolezanka dobrze mowi, najlepiej zgłos sie do firmy Wencel, która od pond 20 lat dostarcza najwyższej jakosci sprzęt dla sektora gastronomicznego. Na http://wencel.pl/bar znajdziesz bogatą oferte wyposażenia do kawiarni i baru, od blenderów barmańskch czy sokowirówek az po urządzenia chłodnicze podblatowe.

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » śr lut 08, 2017 7:35 am

kupując wyposażenie do kawiarni musisz pamietac o lodówkach gastronomicznych, ten sprzet nie jest tani, ale dobrze dobrany sluzy latami.

Awatar użytkownika

Postautor: Skuczko » śr lut 08, 2017 9:09 am

Kupowałem ostatnio od rekomendowanej firmy stoły chłodnicze, polecam urzadzenia eco bardzo atrakcyjne cenowo i ekonomiczne, na http://wencel.pl/chlodnictwo znajdziesz zarówno stoły, jak i lodówki czy szafy chłodnicze duże lub małe, na ktore rekomendowana firma pomaga załatwic leasing.

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park