Gdzie znajdę niedrogie zabawki ogrodowe?

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » śr lut 15, 2017 12:12 am

Chciałabym żeby moje dzieciaki spędzały więcej czasu na świeżym powietrzu więc musi to być coś ekstra :) jednoczesnie jednak bardzo bym się cieszyła gdybym nie musiała z tego powodu rujnować swojego budżetu który ostatnio jest mocno nadwerężony. Poradzicie coś?

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » śr lut 15, 2017 2:50 am

Nie wiem w jakim wieku są twoje dzieci i co lubią ale polecam zajrzeć tutaj http://e-dmuchance.eu/. Wybór zabawek ogrodowych, dmuchanych i nie, jest bardzo duży, sądzę że powinnaś coś znaleźć dla siebie. A raczej dla swoich dzieci :)

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » śr lut 15, 2017 4:57 am

Dzięki, przejrzę sobie. A polecasz może coś konkretnie? Nie mam za dużego doświadczenia w tej kwestii bo do tej pory nie kupowaliśmy takich akcesoriów, tylko normalne drobne zabawki

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » śr lut 15, 2017 5:17 am

Nie jestem ekspertem i dzieci też nie mam, tylko chrześnicę ale z tego co wiem, dzieci uwielbiają te dmuchańce do skakania. Warto też przyjrzeć się temu http://e-dmuchance.eu/c/1549/zewnetrzne-place-zabaw.html ale jak chcesz wydać mniej to musisz szukać tańszych ofert, na szczęście wybór jest bardzo duzy :)

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » śr lut 15, 2017 8:03 am

Faktycznie, też zajrzałam i gdybym ja miała coś kupić to chyba nic bym nie wybrała przez bardzo długi czas albo musiałabym od razu kupić więcej rzeczy haha. Muszę uważać żeby moje dzieciaki przypadkiem nie zobaczyły co ja oglądam, zamęczyłyby mnie pewnie :)

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » śr lut 15, 2017 8:18 am

Haha, ja chyba jednak coś wybiorę, chyba już mam zarys, dzięki :)

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park