Impreza sportowa i triki freestyle football – czy to fajny pomysł?

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » wt lip 25, 2017 11:10 pm

Pomyślałem że turniej piłki nożnej halowej dla młodzieży można dodatkowo uatrakcyjnić. Przecież nie jest nigdzie napisane że musi być tylko gra i nic poza tym. Wpadłem na pomysł żeby zapewnić też jakiś pokazów trików w wykonaniu doświadczonego freestylowca. Kojarzycie może kogoś takiego?

Awatar użytkownika

Postautor: kuna » wt lip 25, 2017 11:19 pm

Jak na mój gust to możliwości są spore. Chyba jest trochę ludzi zajmujących się robieniem takich pokazów. Wydaje się że najlepiej trochę w internecie poszperać.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » śr lip 26, 2017 1:49 am

To jest super pomysł i raczej nie tylko Ty na to wpadłeś. Młodzi ludzie szukają różnych dróg do aktywności sportowej i doskonalenia swojego ciała. Freestyle to na pewno jedna z ciekawych opcji.

Postautor: MichealOn » śr lip 26, 2017 3:16 am

Osobiście byłe ma jego pokazie i naprawdę moim zdaniem koleś wymiata jak smok - http://dawidpajor.com/oferta/pokazy-trikow-freestyle/. Wcześniej widziałem pokazy podobnych facetów z USA i Anglii, technicznie według mnie jest znacznie lepszy. No i ta różnorodność – jego triki freestyle football prezentują się mega świeżo na tle większości jakie da się dziś spotkać. Z takiego pokazu młodzi będą zadowoleni, bankowo.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » śr lip 26, 2017 5:59 am

Sama chętnie bym na czymś takim była, z filmików widać że człowiek wkłada masę pracy w to co robi. Z piłką wykonuje niesamowite ewolucje. Spory szacunek dla takich osób.

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » śr lip 26, 2017 6:50 am

Lata wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Inaczej nie ma opcji żeby osiągnąć tak mistrzowski poziom zwłaszcza że freestyle nie wybacza najmniejszych błędów i trzeba być zawsze czujnym w każdej sekundzie występu.

Postautor: seizd » śr lip 26, 2017 9:11 am

Dodaj jeszcze do tego presję publiki która zawsze oczekuje majstersztyku – psychika freestylowców też musi być silna. Inaczej nie daliby sobie rady w czasie pokazu.

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park