Leki bez recepty na schorowane stawy – co myślicie?

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » czw mar 17, 2016 2:42 am

Hej wszystkim! Jakie macie zdanie na temat różnego rodzaju leków na zmęczone życiem stawy, leków takich dostępnych na wolnym rynku bez recepty. Wiecie w ogóle gdzie szukać wartościowych informacji o takich medykamentach? Niestety bardzo intensywne życie mocno odbija się właśnie na moich stawach :/

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » czw mar 17, 2016 3:36 am

Generalnie ja uważam, że nie ma nic lepszego jak wizyta u lekarza, który przepisze coś sensownego…

Postautor: pansy » czw mar 17, 2016 5:17 am

Bzdury gadasz, wiele nowoczesnych leków dostępnych bez recepty radzi sobie z tym problemem naprawdę dobrze, no chyba że masz już naprawdę mocno zniszczone stawy. Polecam poczytać sobie o tych kapsułkach https://www.aptekagemini.pl/orton-flex-30-kapsulek.html. Na stronie apteki internetowej masz dokładnie opisane działanie oraz skład. Przede wszystkim regeneruje stawy, ale też zabezpiecza je przed dalszymi uszkodzeniami. Polecam się z tym zapoznać!

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » czw mar 17, 2016 6:18 am

Ja należę do osób, które od lekarza trzymają się z daleka niestety. Żona mnie próbuje zagonić, ale kompletnie nic z tego. Dzięki za propozycję, znacie może coś jeszcze dobrego i sprawdzonego?

Postautor: pansy » czw mar 17, 2016 9:15 am

Informacje jakie na swojej stronie dostarcza apteka Gemini według mnie pozwolą Ci dokładnie zapoznać się z tym co masz aktualnie na rynku. Możesz sobie wygodnie przeglądać leki pod kątem konkretnego działania, sprawdzać ulotki i ważne informacje, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Tak chyba najprościej ;)

Awatar użytkownika

Postautor: kuna » czw mar 17, 2016 11:08 am

Też tak robiłam jak szukałam dobrego mleka dla swojego małego dziecka. Znalazłam po prostu informacje o Enfamil 3 na stronie apteki i upewniłam się czy aby na pewno będzie to dla maluszka bezpieczne. Bardzo wygodne jest takie korzystanie z informacji w aptekach internetowych, normalnie nie szłoby tego tak zrobić.

Postautor: MichealOn » czw mar 17, 2016 12:32 pm

Znam Kolego Twój ból. W moim przypadku intensywna jazda na rowerze długimi latami niestety spowodowała, że stawy mocno się uszkodziły. Generalnie polecam Ci szukać chociażby suplementów diety z kolagenem i poczytać o nich w aptece na stronie aptekagemini.pl. Kolagen koniecznie naturalny. Tylko on się dobrze wchłania i tym samym jest w stanie dotrzeć tam gdzie trzeba i zadziałać ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » czw mar 17, 2016 12:56 pm

Generalnie od dawna trzeba było stosować coś chroniącego stawy. Osoby intensywnie uprawiające sporty powinny od razu regularnie stosować diety wzmacniające stawy oraz kości.

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » czw mar 17, 2016 3:50 pm

Ano coś w tym jest, ale człowiek mądrzeje z wiekiem ;) Dzięki tak czy inaczej za pomoc, pozdrawiam serdecznie!

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park