Jaka alternatywa dla Nike Hypervenom w cenie do 200zł?

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » wt lut 26, 2019 7:39 am

namówiłem syna do gry w piłkę i chce zapisać go do szkółki piłkarskiej, pomyślałem ze na zachętę sprezentuje mu na urodziny jakies wypasione korki pilkarskie, myslalem o tych z serii Hypervenom, ale moze jest cos ciekawszego, co mozecie polecic?

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » wt lut 26, 2019 7:49 am

a na jakiej murawie będzie grał/trenował?

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » wt lut 26, 2019 8:11 am

A to ma jakieś znaczenie? Chyba na Orliku, ale wiem że boisko treningowe ma normalna murawe trawiasta, zreszta jest bardzo zadbane..

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » wt lut 26, 2019 10:00 am

no ma zasadnicze znaczenie, bo buty dobiera sie do rodzaju murawy. Jak będzie grał na orliku to potrzebujesz kupić turfy, bo tam praktycznie zawsze jest murawa sztuczna. Na murawy naturalne lepsze są lanki. Na przykład coś takiego https://ctxsport.com/produkt/b-jr-hypervenom-phade-iii-fg/, czyli te wspomniane przez Ciebie Nike Hypervenom w cenie nieco wyższej niż 100zł. Zanim zamówisz te korki to upewnij się, na jakim rodzaju murawy syn będzie trenował, bo inaczej będziesz musial kupowac drugie buty

Awatar użytkownika

Postautor: Gnom » wt lut 26, 2019 11:19 am

Bez przesady, ja gam w lankach na sztucznej murawie i nic się nie dzieje. Producenci lubia naciągać klientow i wymyślają coraz to nowe kategorie sprzętu, a tak naprawdę to w pilke kiedys sie Gralo na klepisku w zywklych adidasach i tez bylo dobrze. Ja widze jak czasami na boisko przychodza pograc chłopaki w Nike Air Max 1 i opinie o tym, że w pilke mozna grac tylko w profesjonalnych butach pilarskich sa troche przesadzone. Wiadomo ze bezpieczniej sie gra w korkach, ale dla chcącego nic trudnego:) Także, jak synowi podobaja się te Hypervenom to nawet sie nie zastanawiaj, tylko kupuj.

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » wt lut 26, 2019 12:26 pm

tez tak mysle, sam w pile gralem na zwykłym klepisku, nierzadko w tenisówkach i tez dawalem rade, nawet do teraz nie wiedzialem ze sa jakies lanki czy turfy:)

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » wt lut 26, 2019 2:13 pm

No wiadomo, że grac można we wszystkim, nawet w chodakach, tylko po co? Przeicez dobrej jakości buty piłkarskie nie są jakies przesadnie drogie i wydatek rzedu 100-200zł na rok to przeciez nie jest majatek, oplacenie samych treningow bedzie znacznie droższe.

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » wt lut 26, 2019 2:59 pm

no masz racje, dlatego pytalem o jakies warte polecenia korki do 200zł, ale chyba na razie zostane przy tych Hypervenomach, ewentualnie jeszcze dopytam w tej szkolce pilkarskiej, do której chce zapisac syna

kuchnie radomsko

Wróć do Hyde Park