Jak wygląda egzamin CAE

Awatar użytkownika

Jak wygląda egzamin CAE

Postautor: Anons » śr kwie 27, 2016 12:26 pm

Hej. Przygotowuję się do egzaminu CAE, idzie mi całkiem nieźle. Może ktoś z was zdawał ten egzamin niedawno i podzielił by się na forum spostrzeżeniami jak wyglądał już sam egzamin. Bardzo interesuje mnie ten temat ponieważ jestem już bardzo podekscytowany samym egzaminem i nie mogę się już doczekać.

Awatar użytkownika

Jak wygląda egzamin CAE

Postautor: saplaczka » śr kwie 27, 2016 3:03 pm

Cześć, ja niedawno zdawałam Cambridge CAE, podobnie jak ty teraz nie mogłam doczekać się egzaminu, a gdy nadszedł ten dzień to emocje sięgnęły zenitu gdyż bardzo, bardzo zależało mi na tym by zdać jak najlepiej no i oczywiście na samym certyfikacie który był przepustką do lepiej płatnej pracy. Ale się rozpisałam, a więc, wracając do meritum sam egzamin jak dla mnie był prosty hehehehe, składał się z kilku części podzielonych na kilka dni.

Awatar użytkownika

Jak wygląda egzamin CAE

Postautor: Anons » śr kwie 27, 2016 4:25 pm

A mogła byś proszę przybliżyć mi bardziej z jakich konkretnie części składał się egzamin?

Awatar użytkownika

Jak wygląda egzamin CAE

Postautor: saplaczka » śr kwie 27, 2016 5:33 pm

Jasne, nie pamiętam dokładnie kolejności poszczególnych etapów a na pewno było mówienie i trwało ok. 15 minut, czytanie i do tego test wielokrotnego wyboru i ta część trwała ponad godzinę, pisanie, rozumienie ze słuchu i zastosowanie struktur językowych.

Awatar użytkownika

Jak wygląda egzamin CAE

Postautor: Anons » śr kwie 27, 2016 6:49 pm

Dzięki za takie szczegóły jestem naprawdę wdzięczny. Super.

kuchnie radomsko

Wróć do Po pracy