Błędna diagnoza lekarza

Awatar użytkownika

Błędna diagnoza lekarza

Postautor: Anons » pn paź 17, 2016 4:41 am

Witam. Prawie połowę mojego życia byłem błędnie leczony. Jeden z lekarzy skierował mnie na badania i postawił diagnozę. Brałem na to lekarstwa, robili mi nawet operacje z polecenia tego lekarza, ale nic mi niee pomagała zupełnie. I tak przez pół życia się męczyłem. Ale teraz poszedłem do zupełnie innego lekarza, wysłał mnie jeszcze raz na badania, dostał je i przyznał, że jest zupełnie coś innego niż na co byłem leczony. I że to wszystko było niepotrzebne, bo mojej przypadłości są zupełnie inne metody leczenia. Co teraz mam zrobić? Jak odzyskać ten czas i zdrowie?

Awatar użytkownika

Błędna diagnoza lekarza

Postautor: saplaczka » pn paź 17, 2016 6:13 am

Dzień dobry. To co opisujesz może zostać uznane za błędy w sztuce lekarskiej no i dobrze by było gdybyś walczył o swoje prawe, które Ci się teraz należą w związku z tym. Ja bym tego tak nie zostawiła. Normalnie za takie rzeczy się dostaje odszkodowania za błędy i wielu prawników jest w stanie się tego podjąć. Ja Ci zaraz powiem wszystko, co w tej sytuacji trzeba zrobić. Po pierwsze to warto wiedzieć, że takie wszystkie rzeczy są regulowane prawnie. Oczywiście odpowiada temu odpowiedni przepis w kodeksie i rzeczy medyczne, które są dobrze udokumentowane przed sądem można łatwo udowodnić. Jak lekarz postawi złą diagnozę mimo tego, że zna wszystkie zasady i procedury to jest to błąd diagnostyczny, za który taki lekarz musi odpowiadać. Zwłaszcza jak Twoja choroba jest wyleczalna i jest na jej temat duża wiedza, która pozwala ją diagnozować i leczyć. W takim przypadku trzeba po prostu złożyć pozew w sądzie w wydziale cywilnym i tam wszystko wytłumaczyć, co zaszło jak i kiedy. No i oczywiście przysługuje Ci odszkodowanie za błędy i ta kwota musi pokryć wszystkie wydatki, które poniosłeś w związku z leczeniem, hospitalizacją, dietą, zwolnieniami z pracy… Błąd lekarski niesie takie konsekwencje właśnie za sobą. Sprawa w sądzie to wszystko wyjaśni i sędzia zadecyduje co Ci się dokładnie należy. Dobra kancelaria prawna Ci na pewno pomoże. Na pewno jest taka W Łodzi kancelaria adwokacka w której znajdziesz specjalistów, którzy z takimi medycznymi sprawami w prawie mieli do czynienia.

Awatar użytkownika

Błędna diagnoza lekarza

Postautor: Anons » pn paź 17, 2016 7:27 am

Ojej, Twoje tłumaczenia naprawdę dużo mi dały i nie miałem pojęcia, że mam aż tyle praw. No w każdym razie dobrze jest teraz wiedzieć, że mogę tak działać. Już tutaj nawet nie chodzi o to, żeby lekarz miał jakieś problemy, tylko po prostu chcę jakiejś rekompensaty za to, że tyle się musiałem nacierpieć za to wszystko, te wszystkie operacje, wydatki… To wszystko naprawdę wiele kosztowało i pieniędzy i wysiłku

Awatar użytkownika

Błędna diagnoza lekarza

Postautor: BrudnyHarry » pn paź 17, 2016 9:27 am

No widzisz, koleżanka Ci podpowiedziała jakie kroki musisz podjąć, żeby ta sprawa się wyjaśniła. Moim zdaniem po prostu warto się tym zainteresować i zrobić wszystko, żeby dowieść swoich praw przed sądem. Tak po prostu trzeba i te pieniądze, które traciłeś na leczenie trzeba odzyskać i inwestować w nowe leczenie, które przecież tym razem już będzie prawidłowe i zacznie przynosić efekty, których przecież chcesz

kuchnie radomsko

Wróć do Po pracy