Zakupy w sklepie medycznym

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » czw lis 17, 2016 6:50 am

Cześć. Chciałam was wypytać, gdzie można najkorzystniej zrobić zakupy w sklepie medycznym. Chodzi głównie o produkty ortopedyczne itp. Czy znajcie taki, żeby można było kupić coś taniej lub w jakiejś promocji? Będę szczęśliwa, za wszelkie możliwe podpowiedzi.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » czw lis 17, 2016 7:30 am

Witaj. Ja kupowałem niedawno poduszki ortopedyczne lędźwiowe - ABA MEDICA S.A. ma ich spory wybór. Kupiłem je znacznie taniej, niż przypuszczałem że będą kosztować. Skorzystałem ze sklepu internetowego. Warto było.

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » czw lis 17, 2016 9:25 am

Witaj. Ja także chciałam podpowiedzieć, że zakupy w sklepach internetowych się bardziej opłacają niż się wydaje. Ja na przykład kupowałam tutaj takie produkty abamedica24.pl/44-rekawice-maseczki-i-ochraniacze i jestem zadowolona z cen. Nie da się ukryć, że są konkurencyjne w stosunku do innych. Też sobie sprawdź mają tam sprzęt medyczny.

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » czw lis 17, 2016 10:30 am

Dzień dobry. Muszę się przyznać, że ja także kupowałam w tym sklepie internetowym. Było to czas, kiedy nasze życie się zmieniło, mój mąż miał wypadek. Wtedy kupowaliśmy produkty profilaktyczne takie jak te abamedica24.pl/34-profilaktyka-przeciwodlezynowa. Także i rozglądaliśmy się za sprzętem inwalidzkim, wtedy też wyszukałam wózek inwalidzki cena - ABA MEDICA S.A. była zadowalająca w tym sklepie. No co tu dużo mówić nasze życie się zmieniło, nie na lepsze, nie na gorsze, choć łatwiej byłoby mi gdyby mąż był całkowicie sprawny, ale za to jesteśmy bliżej siebie niż kiedyś. Coś za coś.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » czw lis 17, 2016 11:51 am

Hejka. Ja także polecam zakupy internetowe. Co prawda w tym sklepie kupowałam tylko odpowiednie pończochy konkretnie takie abamedica24.pl/47-ponczochy-veera, ale i tak się opłacało, bo cena była dużo niższa niż u innych sprzedawców. Widziałam, że były tam wszelkie narzędzia, urządzenia i przedmioty medyczne, tak więc na pewno znajdziesz tam wszystko to co niezbędne.

kuchnie radomsko

Wróć do Po pracy