Olej do brody – mineralny czy roślinny?

Awatar użytkownika

Postautor: FatBoy » śr sty 25, 2017 3:30 am

Siemanko! Taka zagwozdka, bo czytałem, że są w aptekach jakieś oleje mineralne i na bazie sylikonów. Z drugiej strony też wiem, że są jakieś oleje roślinne, którymi można pielęgnować włosy i skórę. Sam powiem szczerze, że nei wiem które są lepsze. Może Wy wiecie coś więcej?

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » śr sty 25, 2017 4:09 am

Skoro jest coś dostępne w aptekach, to pewnie jest dobre, ja bym poszła tym kluczem ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Gnom » śr sty 25, 2017 5:12 am

I to właśnie jest błąd. Rzecz w tym, że te na bazie minerałów i sylikonu mogą u niektórych osób wywoływać reakcje alergiczne i choć sam włos może wyglądać po nich dobrze, to za to skóra może mcno ucierpieć, a wtedy stracisz kolego cały efekt z posiadania brody, bo np. pojawi się łupież.

Awatar użytkownika

Postautor: FatBoy » śr sty 25, 2017 7:36 am

O kurcze, widzisz, to do tej informacji nie dotarłem. A wiesz może, gdzie kupię takie oleje roślinne?

Awatar użytkownika

Postautor: Gnom » śr sty 25, 2017 7:49 am

Ja sam uzupełniam zapasy tu: http://cyrulicy.pl/najlepsze-oleje-dla-brody/. Są wg mnie w dosyć przystępnej cenie, to po pierwsze. Po drugie, że skóra ma się po nich świetnie, że o włosach nie wspomnę :) Wcześniej miałem szorstką szczecinę, a teraz piękna i zadbana broda, którą da się uczesać i nie wygląda się jak bezdomny

kuchnie radomsko

Wróć do Po pracy