Czy ceny wiz do Australii są stałe?

Postautor: MichealOn » wt kwie 04, 2017 9:47 pm

Orientujecie się może czy cennik wiz australijskich jest stały czy może zmienny. Planuje odbyć podróż do tego kraju, ale dopiero za jakiś czas. Nie wiem czy przykłądać wagę do cen wiz, które obowiązują obecnie?

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » wt kwie 04, 2017 10:22 pm

Myślę, że możesz spokojnie wziąć te ceny pod uwagę, bo jeśli nawet zajdą zmiany to będą one raczej kosmetyczne. Z resztą warto w tej kwestii zaufać znawcom, którzy pracują w firmie australiahome.edu.pl, która to firma pośredniczy w załątwianiu wiz.

Postautor: MichealOn » śr kwie 05, 2017 12:44 am

Dzięki za info, nie wiedziałem o istnieniu takich usług...

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » śr kwie 05, 2017 2:51 am

Z tego co wiem to rzadko zmienia się wiza do Australii cena jest stała od jakiegoś czasu i pewnie tak zostanie na jakiś czas. Tutaj http://australiahome.edu.pl/cena-wizy/ można sprawdzić także inne aspekty całego procesu pozyskiwania wizy zarówno w konktekście turyustycznym, jak i pracowniczym.

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » śr kwie 05, 2017 5:02 am

Mocno się zdziwiłam, jak dowiedziałąm się ile osób aplilkuje o wizę do tego odległego kraju.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » śr kwie 05, 2017 6:12 am

Studentów na przykład jest bardzo dużo, a w ich przypadku w grę wchodzi wiza studencka do Australii, a tą można także przy pomocy pośrednika załatwić zaglądając tutaj http://australiahome.edu.pl/wizy-studenckie/, teraz to już z domu nie trzeba wychodzic, bo wszystko zdalnie i online można załatwić :))) Postęp jest widoczny na każdym kroku naszego życia.

kuchnie radomsko

Wróć do Po pracy