Gdzie można w Krakowie naprawić lodówkę przemysłową?

Postautor: pansy » pt maja 19, 2017 4:13 am

Ktoś mi podpowie gdzie w Krakowie można naprawić lodówkę przemysłową? Chodzi mi o uszczelnienie obiegu i ponowne napełnienie gazem. Nie wiem czy mam racje ale z tego co czytałam w necie to i termostat wariuje wiec może od razu warto byłoby też to załatwić. Z góry dzieki.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » pt maja 19, 2017 6:00 am

To częsty problem z tą szczelnością obiegu. Dotyka głównie lodówek które były źle transportowane ale zdarza się też w nowych wiec reguły nie ma. Napisz albo zadzwoń do tej firmy http://serwis-lodowek-krakow.pl/, już kilka ładnych lat temu zajęli się naprawa lodówek przemysłowych Kraków od tamtego czasu nie ma lepszych fachowców i wiem co mówię bo korzystałem z róznych usług ;).

Postautor: pansy » pt maja 19, 2017 6:25 am

Super że odpisałeś. Napisz jeszcze jak to z twoich doświadczeń wychodzi - są szanse że jak naprawią to przez kilka lat będzie spokój? Znajomi mnie postraszyli że lodówka już zaczęła obumieranie i kwestią czasu jest kolejna awaria. Urządzenie jak urządzenie ale szkoda mi rozmrozić towar.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » pt maja 19, 2017 7:20 am

Spokojnie jeszcze posłuży pare ładnych lat. Dlatego też polecam firme którą znam i wiem że robi porządnie. Co do rozmrażania to nawet nowe lodówki się psują. Znam historie że w pierwszym tygodniu po zakupie wszystko sie porozmrażało w knajpie.

Postautor: pansy » pt maja 19, 2017 8:14 am

Wiem o tym ale rozumiesz jak to jest :). Dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Mam nadzieje że nie szybko tu napiszę ponownie.

kuchnie radomsko

Wróć do Po pracy