Jakie promocje czekają mnie przy zamawianiu pizzy na Jeżycach?

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » czw mar 23, 2017 9:11 am

Od niedawna mieszkam w Poznaniu. Moje osiedle to Jeżyce. Nie jestem jeszcze do końca zorientowana w okolicy, dlatego dopiero typuję ulubione supermarkety, siłownię, fryzjera, kosmetyczkę, pizzerię i takie tam. Teraz potrzebna mi jest pizzeria. Niedługo organizuję urodziny, a imprezy bez chipsów i pizzy sobie nie wyobrażam. Czy polecicie mi jakąś pizzerię, która posiada atrakcyjną ofertę promocyjną?

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » czw mar 23, 2017 9:36 am

Też uważam, że nawet najbardziej drętwą imprezę ratuje pizza Jeżyce na szczęście daje Ci możliwość zamówienia w okolicy pizzy, w dodatku w promocyjnej cenie. Wejdź na stronę internetową: http://www.milenium-pizza.pl/pizza-jezyce aby przeczytać szczegóły dostawy oraz kilka słów o samej pizzerii. Ja cenię ją głównie z tego względu, że oferuje największą pizzę w Poznaniu. Zamawiając dwie pizze 60cm, wykarmisz wszystkich gości.

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » czw mar 23, 2017 11:03 am

Potwierdzam słowa kolegi wyżej. Mnie kiedyś dopadł wilczy głód i zamówiłem pizzę 60 cm z przekonaniem, że zjem ją samodzielnie. Tymczasem głód odpuścił po dosłownie dwóch kawałkach. Pizza jest naprawdę ogromna, sycąca, pełna składników, które sam sobie wybrałem. Moim zdaniem jest to najlepsza pizza w Poznaniu.

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » czw mar 23, 2017 11:57 am

Odnośnie promocji, najczęściej możesz liczyć na dużo niższą cenę poszczególnych wielkości pizz, w konkretne dni tygodnia. Zamawiając jedzenie na telefon, możesz także liczyć na darmowy napój, jeśli przekroczysz 50 zł.

kuchnie radomsko

Wróć do Rozrywka