Organizacja wesela pod kątem muzyki – czy możecie polecić DJ-a?

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » wt kwie 11, 2017 10:55 pm

Od pewnego czasu rozglądam się za jakimś sensownym DJ-em który z jednej strony puszczałby muzykę a z drugiej zajął się całą resztą – prowadzenie zabaw, animacja gości i tak dalej. Trochę już czas przyspiesza a my jeszcze się na nikogo nie zdecydowaliśmy więc już raczej czas najwyższy... Pomożecie?

Postautor: MichealOn » śr kwie 12, 2017 1:23 am

Życzę powodzenia bo czasami terminy przy takich usługach są rezerwowane nawet dwa-trzy lata naprzód. Dziwnie może to brzmieć ale rzeczywiście tak jest. Dlatego polecam popytać, popisać i podzwonić. Może ktoś wolny będzie.

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » śr kwie 12, 2017 1:31 am

O ile wiem to tu jest fajny DJ z Leszna na wesele, ma sporo pozytywnych opinii: http://www.imprezja.pl/dj-na-wesele-leszno.html. Zawsze wato postawić na kogoś za kim stoją pochlebne recenzje. Jednak pary młode chętnie się dzielą swoimi ocenami, zresztą goście tak samo. Ten pan akurat jest wysoko notowany co wyszukiwarka pokazuje dość jasno.

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » śr kwie 12, 2017 2:53 am

Trzeba pamiętać o tym, żeby firma oferowała szerszy zakres usług niż tylko sama muzyka ale dziś raczej kompleksowo się do tego podchodzi.

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » śr kwie 12, 2017 4:58 am

Znam tego wodzireja akurat pod nieco innym kątem www.imprezja.pl/oprawa-muzyczna.html. Zajmował się organizacją dwóch eventów jakie były u nas w firmie. Naprawdę bardzo fajna oprawa muzyczna imprez, wszyscy dobrze się bawili. Cennik też miał bardzo na plus i to kolejny argument.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » śr kwie 12, 2017 5:34 am

Faktem jest że tych DJ-ów mamy w Polsce coraz więcej. Co do jakości ich pracy jest rozmaicie, ja mam za sobą kilka słabych doświadczeń. Ale jeśli ten człowiek sobie radzi to chyba tylko trzeba się cieszyć.

Postautor: guardian » śr kwie 12, 2017 8:14 am

Ja miałem na weselu kapelę. Fajnie grali ale żeby jakoś coś urywało to nie powiem.

kuchnie radomsko

Wróć do Rozrywka