Prezent na urodziny dla 5-latka

Site Admin

Postautor: gramofun » pt lis 04, 2016 8:52 am

Nie wiem, jaki prezent kupić na urodziny mojemu chrzesniakowi, który kończy 5 lat. Chciałbym, żeby było to cos niebanalnego, a jednocześnie praktycznego, co nie popsuje się od razu, lecz posłuzy mu przez dłuższy czas.

Postautor: pansy » pt lis 04, 2016 9:32 am

Myslę, że dobra propozycją jest zamówienie w sklepie internetowym klocków Banbao, które są przeznaczone w szczególności dla chłopców od pięciu oraz od sześciu lat. W kazdym zestawie znajduje się instrukcja, według ktorej można zbudować widoczny na obrazku pojazd lub interesującą postać. Klocki sa trwałe oraz niedrogie.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » pt lis 04, 2016 10:13 am

Chłopcom mogą też przypaść do gustu kupione w korzystnych cenach w sklepie online modele metalowe popularnych samochodów osobowych i wyścigowych, a także innych pojazdów. Przed zrobieniem zamówienia polecam jednak podpytać chłopca lub jego rodziców, czy bardziej interesuje się on klockami czy samochodami. Bo chłopcy w tym wieku mają zróżnicowane zainteresowania.

Site Admin

Postautor: gramofun » pt lis 04, 2016 11:03 am

Z tego co się orientuję, to mój chrzesniak interesuje się i pojazdami, i klockami. Chyba jednak zdecyduję się na klocki, bo myśle, że są bardziej praktyczne niż modele aut. Poza tym te klocki oferowane w sklepie internetowym są naprawde w dobrej cenie. Chrzesniakowi powinien spodobać się zestaw z wozem policyjnym.

Postautor: pansy » pt lis 04, 2016 2:03 pm

Dobry wybór! Klocki są bardzo dobrym prezentem dla pięcioletniego dziecka. Rozwijają jego zdolności manualne, a także kształtują wyobraźnię.

kuchnie radomsko

Wróć do Rozrywka