Co sądzicie o obrączkach z brylantami?

Postautor: pansy » pn cze 05, 2017 9:13 pm

Halo, halo Dziewczyny! Mam do Was pytanko – co sadzicie o obrączkach z kamieniami, dokładnie to mysle o obraczkach z brylantami? Strasznie mi się podobają, ale zastanawiam się, czy są praktyczne. Czy takie ozdoby nie przeszkadzaja? Czy któraś z was sie na cos takiego zdecydowała??? Bede wdzieczna za odpowiedzi, pozdrawiam!!!

Postautor: guardian » pn cze 05, 2017 11:14 pm

Hej, hej!!! Szczerze mówiąc, to wcale mi się nie podobają obrączki z brylantami, pierścionek zaręczynowy owszem, ale obrączka wedlug mnie powinna byc klasyczna, prosta i taka sama, jak obrączka męża :) a nie wyobrazam sobie, żeby mój mąż miał obrączkę z kamieniem :D

Postautor: seizd » wt cze 06, 2017 12:52 am

Witajcie, moje drogie. Przecież małżonkowie nie muszą mieć identycznych obrączek. Ja mam obrączkę z brylantem a mój mąż nie i w niczym to nie przeszkadza ;) Moim marzeniem byla taka obrążka ozdobna „bogata” :D obrączki z brylantami zwlaszcza w białym złocie to istne cudeńka ;) bardzo duży wybór takich obrączek jest tutaj: https://goldendreams.pl/Obraczki-Slubne-c18. Duży wybór i przystępne ceny , bardzo polecam! ;)

Postautor: guardian » wt cze 06, 2017 2:58 am

Z czystym sumieniem mogę potwierdzić, to o czym mowa wyżej. Sklep Golden Dreams jest rzeczywiście godny polecenia, zamawiałam tam całą biżuterię ślubną – od kolczyków, naszyjnika, bransoletki po obrączki ;) My wybraliśmy klasyczne, żółte złoto, ale z brylantami oczywiście też są piękne. To kwestia gustu :)

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » wt cze 06, 2017 3:31 am

Mi się bardzo podobają obrączki z grawerem, ale z brylantem też spoko! Sama bym sobie takiej nie kupiła, ale na przykład moja koleżanka wybrała obrączkę z kamieniem i na jej dłodni bardzo mi się podoba. Pozdrawiam!!

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » wt cze 06, 2017 3:51 am

Przepiękne są ciniutrkie obrączki, na przykład 3 mm z malutkich oczkiem. Najlepiej jeszcze w białym złocie, rewelacja!

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » wt cze 06, 2017 5:27 am

Co prawda ślubu jeszcze nie planuje, ale jeśli przyjdzie ten czas, to moim wyborem na pewno bedzie cienka obraczka z brylancikiem. Pozdrawiam serdecznie

Postautor: pansy » wt cze 06, 2017 7:03 am

Dziękuję Wam dziewczyny serdecznie!!! Ściskam Was

kuchnie radomsko

Wróć do Kącik towarzyski