Materace kokosowe – warto?

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » czw wrz 01, 2016 12:46 am

Hejo :) Mam tutaj sprawę taką jedną. Otóż wpadłam na pomysł żeby kupić swojemu dziecku kokosowy materac dziecięcy. Naczytałam się o tym trochę i mam wrażenie, że to jest bardzo dobre wyjście, z którego bym chciała skorzystać. No chyba, że nie jest to taki dobry pomysł pomysł jak mi się wydaje, ale to tez dajcie znać. Chętnie się dowiem co Wy na ten temat myślicie i jak tam się Wam wszystko układa jeśli o materace chodzi. Dacie radę coś podpowiedzieć?

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » czw wrz 01, 2016 1:42 am

A damy damy. Ja kaurat lubię kokosowe materace i chętnie bym też taki kupiła. Pamiętam, że kidyśmielimsy taki i akurat moje dziecko było bardzo zadowolone, więc jednak się jakoś da coś tam z tym zrobić. Tobie też polecam wymień sobie. Bardzo wygodne są ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » czw wrz 01, 2016 2:48 am

Też mogę polecić z czystym sercem taki materac. Wlasnie jak dla naszego dziecka szukaliśmy materaca, który będzie wygodny, zdrowy i bezpieczny, to właśnie padło na kokos. Też czytałem o tym, że one się świetnie sprawdzają, że są zdrowe i w ogóle. Także mamy i jesteśmy zadowoleni

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » czw wrz 01, 2016 5:38 am

A mógłbyś powiedzieć, gdzie Wam się udało kupić taki materac? Bo ja szperam, ale jakoś nie mogę znaleźć takiej oferty, która by mnie w pełni satysfakcjonowała. Chętnie poznam Wasze doświadczenia

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » czw wrz 01, 2016 6:35 am

Wiesz co, materace dla dzieci zawsze kupujemy na stronie http://imaterac.pl/11-materace-dla-dzieci-i-mlodziezy i jeszcze nigdy nie byliśmy zawiedzeni. Wręcz przeciwnie, zawsze wszystko jest tak jak być powinno

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » czw wrz 01, 2016 6:58 am

No to świetnie! Składam zamówienie :D

kuchnie radomsko

Wróć do Kącik towarzyski