Akcesoria florystyczne

Awatar użytkownika

Akcesoria florystyczne

Postautor: XENA » pt wrz 09, 2016 2:56 am

Hej. Czasami zajmuje się przygotowywaniem wszelkiego rodzaju bukietów. Kupuję sobie kwiaty, rośliny i różne akcesoria, ozdob. Wszystko byłoby fajnie , gdyby nie fakt, że niektórych rzeczy po prostu nigdzie nie mogę kupić. Kwiaciarnie robią problemy i nie chcą sprzedawać mi takich rzeczy, a mnie jednak zależy na tym, żeby jakos sobie dać radę…

Awatar użytkownika

Akcesoria florystyczne

Postautor: kuna » pt wrz 09, 2016 5:19 am

Skąd ja to znam. Kwiaciarnie niestety nastawione są na sprzedawanie już gotowych bukietów i roślin, a akcesoria, żeby samamu się tym zająć trzeba w jakiś inny sposób zdobywać. Ja mam taki problem z drutami, bo one są bardzo praktyczne, ale dostać je to jest jakaś masakra…

Awatar użytkownika

Akcesoria florystyczne

Postautor: Stewwie » pt wrz 09, 2016 7:52 am

Ale co wy gadacie moje drogie? Wystarczy wejść na stronę ladecora.pl/druty-florystyczne/ i tam bez problemu żadnego dostaniecie takie druty. Żaden problem, jedynie taki, że trzeba poczekać na przesyłke, ale to raczej długo nie potrwa ;)

Awatar użytkownika

Akcesoria florystyczne

Postautor: kuna » pt wrz 09, 2016 8:55 am

A ja wreszcie mogę zamówić doniczkę dużą, do której się zmieści moja palma. Nie mogłam jej do niczego przesadzić, a teraz wreszcie będę miała doniczkę, do której się zmieśći. Super rozwiązanie :D

Awatar użytkownika

Akcesoria florystyczne

Postautor: Trollica » pt wrz 09, 2016 9:52 am

Masz rację. W ogóle ten sklep super. Kupuję tam chyba wszystko co się da, mam już na oku osłonki do storczyków, które mi się bardzo przydadzą teraz. Normalnie aż się napatrzeć nie mogę na te cuda, które są tam dostępne.

kuchnie radomsko

Wróć do Kącik towarzyski