Ile za wynajem koparki w Bytomiu?

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » śr cze 28, 2017 3:15 am

Potrzebna mi jest mini koparka na kilka godzin. Musze przygotowac wykop pod instalacje wodną. Ile może kosztowac wynajęcie koparki z operatorem tak na jakieś 2-3h. Myslę że w tyle czasu da się przygotować taki wykop.

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » śr cze 28, 2017 4:13 am

A ile metrów tego wykopu i jaka głębokość? Bo jak wykop ma być długi, to mini koparką będziesz bawic się przez kilka dni.

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » śr cze 28, 2017 6:26 am

Wykop ma byc długi na jakieś 10-12 metrów. Głębokośc standardowa, nie wiem ile, jeszcze nie sprawdzałem. Przypuszczam, że cos powyzej metra. Mógłbym to zrobic recznie, ale szkoda mi czasu jesli dałoby się to zrobić za jakieś 300zł. Jak myślicie za taką kwote ktoś zrobi wykop?

Awatar użytkownika

Postautor: Gnom » śr cze 28, 2017 9:02 am

Ceny wynajmu mini koparek to robienia takich wykopów pod instalacje znajdziesz na tej stronie http://www.wykopiemy.pl/pl/page/wynajem. Myślę, że w tej kwocie uda Ci się zmieścić. Oczywiście jesli po drodze nie będzie przeszkód w postaci korzeni czy betonów schowanych pod ziemią. Zawsze możesz też wynajać większą koparkę, wtedy praca pójdzie szybciej, tylko nie wiem czy potrzebny jest ci taki szeroki wykop. Wynajem koparki w Bytomiu, takiej większej, w tej samej firmie, to jakieś 20zł więcej za godzinę pracy.

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » śr cze 28, 2017 9:33 am

Mała koparka w zupełnosci wystarczy. Tu chodzi tylko o przygotowanie wykopu pod rure doprowadzającą wode do budynku. Tak jak pisałem, mógłbym kopac ręcznie, ale zwyczajnie nie mam czasu, a jak cena wynajmu mini koparki za godzinę to 60zł, to nie bedę kombinował.

Awatar użytkownika

Postautor: FatBoy » śr cze 28, 2017 9:48 am

Reczne przygotowanie takiego wykopu nie ma sensu. Narobisz sie jak dziki osioł żeby zaoszczędzić kilkaset złotych.

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia