Wydawnictwo które oferuje modlitewniki dla dorosłych? Co polecacie.

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » czw sie 31, 2017 12:41 am

Dzień dobry wszystkim. Chciał bym wyposażyć naszą parafię w różnego rodzaju modlitewniki i szukam polecanego wydawnictwa gdzie znajdę przede wszystkim modlitewniki dla dorosłym. Fajnie by było gdyby cena była rozsądna bo dzisiaj ludzie nie chcą wydawać zbyt dużych pieniędzy.

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » czw sie 31, 2017 2:03 am

Hej. Ostatnio zamawiałam dla dzieci w szkole modlitewniki do komunii świętej i była to całkiem spora ilość. Wysłałam ci namiary na wydawnictwo które ma takie rzeczy w swojej ofercie. W wiadomości masz ich stronę i tam wszystko znajdziesz.

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » czw sie 31, 2017 2:46 am

To fakt, dzisiaj wydaje się pieniądze na wszystkie zachcianki z wyjątkiem wiary. Nawet frekwencja ludzi w kościele z roku na rok spada. Kiedyś wszyscy chodzili w niedzielę na mszę a teraz pustki w kościele.

Awatar użytkownika

Postautor: Gnom » czw sie 31, 2017 5:22 am

Nie ma co się tym przejmować. Nie można ludzi zmusić do wiary i uczestniczenia w eucharystii. U mnie w parafii jest bardzo dużo osób a mimo to rzadko się zdarza żeby ktoś kupował coś w przykościelnym sklepiku.

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » czw sie 31, 2017 7:33 am

Jeżeli szukasz wydawnictwa w którym znajdziesz modlitewniki dla dorosłych to polecam stronę http://wydawnictwojut.pl/kategoria-produktu/modlitewniki/. Wydawnictwo działa na rynku już bardzo długo i zasłynęło na rynku książki katolickiej. W ich ofercie znajdziesz modlitewniki na każdą okazję :)

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » czw sie 31, 2017 8:10 am

Katecheta w szkole mojego dziecka zamawia tam materiały dla najmłodszych. Zawsze uda się uzyskać jakiś rabat albo dodatkowe rzeczy takie jak różaniec albo łańcuszek ;)

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » czw sie 31, 2017 8:42 am

O właśnie o coś takiego mi chodziło. Cena jest bardzo dobra i może to zachęci ludzi do tego żeby raz na jakiś czas kupić sobie modlitewnik i przyjść do kościoła się pomodlić.

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia