Koszulki firmy Gatta? Czy producent rajstop robi wytrzymałe ciuchy?

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » czw paź 26, 2017 8:34 pm

Może zadam dziwne pytanie ale trafiłam na stronie koszulki firmy Gatta. Nie ukrywam że jest to ciekawe wzornictwo ale zastanawia mnie czy firma która produkuje w głównej mierze rajstopy może robić dobre koszulki?

Awatar użytkownika

Postautor: samsara » czw paź 26, 2017 9:08 pm

A kto ci powiedział że oni robią tylko rajstopy? Fakt, akurat ten ich produkt jest najbardziej dostępny na rynku ale mają w swojej ofercie naprawdę dużo rzeczy takich jak bielizna czy koszulki.

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » pt paź 27, 2017 12:02 am

Sama kupiła chyba z tydzień temu body Gatta i naprawdę dawno nie nosiłam takich wygodnych ciuchów. W sklepie na https://www.atrakcyjna.pl/26/bielizna+gatta masz kilka różnych modeli które idealnie pasują do spodni z wysokim stanem ;)

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » pt paź 27, 2017 1:42 am

Ta firma robi bieliznę? Nigdy wcześniej nie widziałam majtek ani biustonoszy od tej firmy. Dla mnie bardzo dobrą i wygodną bieliznę robi firma Dkaren. Akurat jest też ona dostępna na tej stronie https://www.atrakcyjna.pl/112/bielizna+Dkaren i serio, nigdy nie miałam tak eleganckiej i wygodnej koszuli nocnej jak tej firmy.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » pt paź 27, 2017 4:04 am

Akurat koszulki Gatta są naprawdę dobre jakościowo i mimo że firma robi też inne rzeczy to moim zdaniem koszulki to ich mocny punkt. Sama kupiłam sobie taką jedną na stronie https://www.atrakcyjna.pl/c/pl/7_16/5/1/0/long/koszulki.html i idealnie pasuje do stroju wieczorowego.

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » pt paź 27, 2017 5:47 am

Skoro tak dużo rzeczy polecacie z tej strony to może powiecie mi czy znajdę tam coś dla mężczyzn? Muszę sobie zamówi kilka par majtek i skarpetek.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » pt paź 27, 2017 6:47 am

Sklep ma w swojej ofercie nie tylko damskie ale i męskie rzeczy. Akurat od nich najczęściej zamawiam bo jak uda mi się złożyć zamówienie rano to na następny dzień mam już przesyłkę u siebie.

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia