Czy można sprawdzić cenę auta przed wybraniem się do salonu mercedesa?

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » pn wrz 09, 2019 10:32 pm

Witam. Ostatnio mocno interesuje się kwestią zakupu nowego auta dla siebie. Ma to być mercedesik klasy C i sporo naczytałem się już o tych autach w prasie branżowej. Są tam jakieś przykładowe ceny, ale jak to ma się do rzeczywistości? Można jakoś sprawdzić samodzielnie, z jakimi wydatkami będzie się to wiązało?

Postautor: MichealOn » wt wrz 10, 2019 1:11 am

Przecież wystarczy pojechać sobie do salonu i wszystkiego tam się dokładnie dowiesz. Masz tam doradców klienta, zostanie Ci przedstawiona oferta, dostaniesz listę ewentualnego wyposażenia dodatkowego. No chyba nie ma lepszego sposobu na sprawdzenie.

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » wt wrz 10, 2019 3:22 am

A przeczytałeś temat? Właśnie chodzi mi o to, jak to sprawdzić przed udaniem się tam. Mam bardzo daleko do najbliższego dealera, mieszkam na wiosce i uwierz, to jest problem…

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » wt wrz 10, 2019 5:23 am

Na stronach salonów masz zawsze narzędzie konfiguratora. Wejdź sobie na przykład na stronę dealerzyaut.pl i tam wybierz dealera, który Cię interesuje. Masz narzędzie, w którym wybierasz auto, dodajesz opcjonalne wyposażenie i dostajesz przybliżoną cenę. Jest ona przybliżona, bo pamiętaj, że na miejscu możesz powalczyć o różne rabaty i upusty ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » wt wrz 10, 2019 7:30 am

Dokładnie, ja zanim odwiedziłem salon Renault, a w zeszłym roku autko kupowałem, to sobie samodzielnie skonfigurowałem. Ostatecznie cena była niższa i to sporo, więc jak ogarniesz budżet na to, co tam Ci się pokaże, to na pewno autko kupisz bez problemu ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Madry76 » wt wrz 10, 2019 8:13 am

Super! Bardzo mi pomogliście, za co naprawdę Wam dziękuję. O to mi właśnie chodziło, nie wiedziałem, że na stronach salonów są takie narzędzia. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia