Sprzedaż auta!

Awatar użytkownika

Sprzedaż auta!

Postautor: Anons » czw kwie 14, 2016 12:21 am

Cześć! Jestem z Bytomia i poszukuję jakiegoś dobrego, zaufanego komisu w którym mógłbym sprzedać swoje auto. Najlepiej żeby to była okolica dolnego śląska, gdyż zależy mi na tym żeby jak najmniej dojeżdżać. Tak samo zależy mi na czasie, chciałbym go sprzedać do końca tygodnia. Byłbym niezmiernie wdzięczny za szybkie informacje ;)

Awatar użytkownika

Sprzedaż auta!

Postautor: Arnie » czw kwie 14, 2016 1:34 am

Zobacz sobie ofertę na tej stronie superautomarket.pl/katowice/ możesz wycenić auto a co chyba bardziej ważne dla Ciebie oferują tam dojazd do klienta. I z tego co się orientuje całkowicie za darmo! Fajnie, bo ciężko znaleźć taką ofertę i jeszcze nie musieć się przejmować dojazdem itp. ;)

Awatar użytkownika

Sprzedaż auta!

Postautor: Anons » czw kwie 14, 2016 3:54 am

Ooo dzięki wielkie za namiary! Faktycznie, nawet nie wiedziałem, że takie coś działa na naszym terenie. Godne uwagi. Teraz nic tylko działać i nie tracić czasu na większe szperanie po Internecie ;)

Awatar użytkownika

Sprzedaż auta!

Postautor: Gnom » czw kwie 14, 2016 6:09 am

Nie rozumiem czemu nie podjedziesz do mechanika albo do pierwszej lepszej stacji dia-gnostycznej i nie zapytasz się gdzie możesz to sprzedać. Wiadomo, że teraz wszystko załatwia się przez Internet, ale jakbyś serio chciał zachować trochę czasu to byś jeździł od stacji do stacji, od komisu do komisu.

Awatar użytkownika

Sprzedaż auta!

Postautor: Anons » czw kwie 14, 2016 8:44 am

Wolałem wcześniej zaczerpnąć informacji na Internecie, w końcu to nie jest byle jaka sprzedaż tylko sprzedaż samochodu. Poza tym , kto normlany jeździ po stacjach diagnostycznych i próbuje tam sprzedać samochód? Haha Myślę, że jakkolwiek by mi zależało na czasie, to na to bym się nie zdecydował :D Ale co ja tam wiem, ludzie Internetu są znawcami we wszystkim, nawet we wciskaniu aut na stacjach diagnostycznych ;)

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia