Czy znacie jakiś dobry polski dom mody?

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » czw wrz 08, 2016 11:49 pm

Cześć Wam! Słuchajcie, pytanko. Wiem, że jest sporo jest sklepów sieciowych i w ogóle, można by iść nawet na jakiś osiedlowy sklep z ubraniami, ale zależy mi powiedzmy na tym, żeby to była jakaś obiecująca polska marka, a nie jakieś made in China. Sami rozumiecie :) Nie tylko wspieram polski rynek, ale jakoś wierzę, że polskie firmy zrobią najciekawsze rzeczy dla nas.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » pt wrz 09, 2016 12:35 am

Ale zgadzam się, że polskie domy mody mają dużo do zaoferowania. Przede wszystkim oryginalny design, bardzo elegancki, no i przy tym bardzo wygodne ubranka :) Sama mam taki w swoim mieście, niewielki. Nie wiem, czy raczej działają na większą skalę, ale wiem, że w Warszawie bodaj na Mokotowskiej jest taka firma. Koleżanka tam robi zakupy często :)

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » pt wrz 09, 2016 1:01 am

A to nawet wiem, o którym butiku koleżanka mówi. W sumie nie jest tam długo, kilka lat, ale widze, że sporo mają klientek. Sama jestem jedną z nich :) Ostatnio kupiłam tam letnią sukienkę i raz, że wygodna, jak koleżanka oczekuje, dwa, że naprawdę śliczna :) Czuję się w niej bardzo dobrze, choć jestem raczej niemałą kobietą.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » pt wrz 09, 2016 3:07 am

O to fajnie :) A możesz powiedzieć, jak się ta firma nazywa?

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » pt wrz 09, 2016 5:48 am

Ach ja blondynka, nie podałam :D Oczywiście, to jest 303 Avenue :) Mają też swój sklep internetowy, więc kontakt z nimi jest dużo łatwiejszy. Ceny też, jak dla mnie przynajmniej ,zupełnie dobre jak za taką jakość produktu.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » pt wrz 09, 2016 7:32 am

A właśnie ich znalazłam :) rzeczywiście mają fajną ofertę. Bardzo podobają mi się ich sukienki, takie dziewczęce, sczególnie jedna taka grantaowa :). Dam Wam znać póxniej, jak wypadły moje zakupy, na razie chcę się temu na razie poświęcić ;) Całuski!

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia