Papierowe torby na wino

Awatar użytkownika

Papierowe torby na wino

Postautor: Promyk_nadziei » pn wrz 19, 2016 2:52 am

Tak jak w temacie, chodzi mi o papierowe torby na wino… Czy są wytrzymałe? Jeśli tak, gdzie kupujecie? Ostatnio mieliśmy dość nieprzyjemną sytuację w firmie, bo dla każdego klienta, który składa u nas dziesiąte zamówienie dodajemy butelkę wina gratis. No i w czasie przekazania tego prezentu butelka po prostu spadła, torebka, w jakiej była się urwała… jak uniknąć takich głupich sytuacji?

Awatar użytkownika

Papierowe torby na wino

Postautor: samsara » pn wrz 19, 2016 3:04 am

Auua, to musiało być dramatyczne.;) Powinniście zerknąć na stronę domapak com. Znajdziecie tam dobrej jakości wytrzymałe torby papierowe – na wino też.;) bo co jak co, ale dobry alkohol wymaga dobrej oprawy. A na takich torbach z papieru możecie też zrobić sobie jakieś fajne nadruki i dodatkowo urozmaicić prezent.;)

Awatar użytkownika

Papierowe torby na wino

Postautor: kuna » pn wrz 19, 2016 4:00 am

Dostałam kiedyś francuskie wino w takiej papierowej torbie z nadrukiem i wyglądało niesamowicie elegancko. W ogóle podziwiam pomysł z prezentem na dziesiąte zamówienie, ciekawe w jakiej to branży.;) uważam, że przedsiębiorcy powinni częściej doceniać w ten sposób swoich klientów. Wtedy wszyscy są bardziej zadowoleni i nikt nie narzeka. Klient doceniony – i wróci do firmy, co jest bardzo prawdopodobne.:D

Awatar użytkownika

Papierowe torby na wino

Postautor: Skuczko » pn wrz 19, 2016 5:36 am

ja też tak uważam, fantastyczny pomysł z tym winem! Oby częściej się tak zdarzało. Co do papierowych toreb na wino to ja popieram koleżankę z postów wyżej, to jest naprawdę sprawdzona firma. I żadna flaszka już nigdy się na pewno nie zbije. A o to chodzi, co nie? Szkoda kasy na takie straty, nie wyobrażam sobie jak to musiało głupio wypaść…;)

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia