Czy na lotnisku w Krakowie można wypożyczyć auto?

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » pn paź 03, 2016 7:09 am

Witam witam! Mam pytanko. Niedługo będę leciał samolotem do Krakowa. Znaczy do Balic wiecie jak to jest. I chciałbym tam na miejscu auto jeszcze wynająć. Da się to tak? Czy będę musiał się telepać jeszcze jakimiś autobusami, żeby do miasta dojechać i dopiero wtedy mi się uda tam coś wynająć? Ktoś się może orientuje?

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » pn paź 03, 2016 10:02 am

Nigdzie nie będziesz się musiał telepać. Na miejscu masz wypożyczalnie aut na lotnisku i bez problemu możesz sobie tam wynająć auto i jechać w siną dal. Nie musisz nawet do Krakowa się tym wybierać, ale jak chcesz to proszę bardzo. W sumie to masz rację z tym wynajmem, bo będzie Ci o wiele łatwiej się poruszać po tym wiecznie zakorkowanym mieście

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » pn paź 03, 2016 10:36 am

No właśnie o to mi chodzi, żeby było łatwo. Skoro mówisz, że krakowskie wypożyczalnie samochodów są warte uwagi i można na nich polegać to w takim razie bardzo chętnie sobie auto wynajme. W kadym mieście w sumie już wypożyczałem samochody tylko właśnie nie w Krakowie jeszcze i tak się wolałem tylko upewnić

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » pn paź 03, 2016 11:32 am

I bardzo dobrze. Zawsze lepiej jest wiedzieć na co człowiek ma się nastawić niż tak bez sensu błądzić no nie?

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia