Woreczki do sklepu

Awatar użytkownika

Woreczki do sklepu

Postautor: Skuczko » wt paź 04, 2016 3:54 am

No cześć Wam. Chcę zamówić sporą ilość woreczków, reklamówek, torebek itp. do sklepu ;) takie typowe artykuły, które są konieczne dla klientów ;) żeby mieli w co pakować itp. nie wiem jednak gdzie się w taki zaopatrywać. Mam teraz ogólnie wszystkie sprawy związane ze sklepem na głowie, bo zajmował się tym mój tata, ale chce mnie wprawić jak to sam ujął i wszystko mam teraz ja sam ogarniać. Także próbuję ;) a was też proszę o pomoc mi w tym ;)

Woreczki do sklepu

Postautor: MichealOn » wt paź 04, 2016 5:04 am

Dużą ilość wytrzymałych woreczków kupisz z tej stronki internetowej ;) ogólnie firma jest świetnie zaopatrzona i możesz tam naprawdę bardzo dużo rzeczy zamówić ;) idealnie się nadadzą do sklepu i nie tylko ;) także jak chcesz to śmiało się do nich zgłoś i jak coś to zamów potrzebną ilość artykułow ;)

Awatar użytkownika

Woreczki do sklepu

Postautor: Piecyk » wt paź 04, 2016 6:44 am

Ja polecam torebki foliowe z nadrukiem firmy WOPAK ;) bo naprawdę są opłacalne, bardzo dobrej jakości i jednak niedrogie. Spokojnie przyjrzyj się ofercie na tej stronce internetowej ;) myślę, że Cię bardzo zainteresuje ;)

Awatar użytkownika

Woreczki do sklepu

Postautor: Arnie » wt paź 04, 2016 9:18 am

No proszę, fajnego masz tatę.. mój mnie tak naprawdę niczego nie nauczył w życiu.

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia