Zarabianie przez handel odzieżą

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » śr lis 09, 2016 10:42 pm

ja wiem, że konkurencja i tak dalej, nie powinnam o nic pytać, bo podobno nikt nie chce o takich rzeczach rozmawiać… ale może jednak?:) Chętnie porozmawiałabym o waszych trikach i inspiracjach związanych z handlem odzieżą. Jestem początkująca i ciągle jeszcze się uczę. Na razie idzie nieźle, bo ludzie są ciekawi kto i co ma im do zaoferowania, ale zastanawiam się co robić, by ich przy sobie zatrzymać…

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » śr lis 09, 2016 11:21 pm

konkurencja konkurencją, ale przecież trochę pogadać zawsze można.;) dla mnie rewolucją była internetowa hurtownia bielizny – wcześniej nie miałam w swojej ofercie zbyt wiele bielizny, a jednak okazało się, że ludzie chcą i potrzebują, i zaczęłam brać w naprawdę hurtowych ilościach. W ogóle polecam rozmowy z klientami.;)

Awatar użytkownika

Postautor: kuna » czw lis 10, 2016 12:08 am

to ja się wypowiem jako potencjalna klientka.;p trafiłam ostatnio na ofertę jednej z hurtowni odzieżowych, o tutaj http://wolka24.com/odziez/odziez-damska i spodobało mi się kilka ubrań. Nie widziałam ich w żadnym sklepie… a widzę, ze muszę zamówić co najmniej 10 sztuk tego samego, bo to przecież hurtownia. No i nie wiem czy jestem aż tak zdeterminowana.;)

Awatar użytkownika

Postautor: FatBoy » czw lis 10, 2016 12:41 am

to ja klientce powiem, że hurtownia z ubraniami z Wólki Kosowskiej dostarcza mi towar do Piotrkowa Trybunalskiego. Zapraszam.;) a co do trików na utrzymanie klientów to ja wprowadziłem kartę stałego klienta. Każdy, kto każdego miesiąca kupi u mnie jakąś rzecz powyżej 30 złotych, po pół roku dostaje ofertę specjalnych rabatów.;)

Awatar użytkownika

Postautor: Gnom » czw lis 10, 2016 3:01 am

no, systemy rabatowe to dobra rzecz. I upominki. To też wszyscy lubią.

Awatar użytkownika

Postautor: Trollica » czw lis 10, 2016 4:58 am

ja u siebie utworzyłam specjalną księgę życzeń i uwag. Każdy klient może dodać coś od siebie, opisać ciuch, jaki mu się marzy, a ja to potem wezmę pod uwagę przy kupnie towaru. W ogóle jest tyle fajnych sposobów promocji. Nie zapomnij o istnieniu Internetu…;)

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » czw lis 10, 2016 7:07 am

super, dzięki, wiedziałam, że mogę na was liczyć. Złapałam parę ciekawych inspiracji.:)

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia