Szukam sklepu z niskimi cenami podnośników dla niepełnosprawnych.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » wt sty 03, 2017 1:20 am

Kilka ostatnich popołudni spędziłem na przeglądaniu stron internetowych w poszukiwaniu sklepu, w którym można tanio kupić podnośnik dla osoby niepełnosprawnej. Mm przyznaną dotację na ten cel, ale jest ona w określonej wysokości, więc muszę mieć pewną cenę. Możecie polecić jakiś dobry sklep?

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » wt sty 03, 2017 2:23 am

Koszt zakupy będzie na pewno konkretny, wiec masz szczescie, że ktos zwraca koszty zakupu. Ja niestety mam tylko używaną wersję i ciąglę się coś psuje i trzeba majstrować, żeby to wszystko działałno.

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » wt sty 03, 2017 3:15 am

A ja mam w pełn profesjonalny sprzęt, który gwarantuje dugie dni funkcjonowania i jest najwyższej jakości. Też długo szukałem, bo interesowły mnie dobre podnośniki dla niepełnosprawnych ceny oczywiście jak najniższe. W końcu trafiłem na doskonałą ofertę tutaj http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/podnoszenie-i-przemieszczanie/, więc myślę, ze już dalej nie będziesz musiał szukac.

Awatar użytkownika

Postautor: Stewwie » wt sty 03, 2017 6:15 am

Ekstra, właśnie czegoś takiego potrzebuje. Czekaj już na konkretną ofertę cenową. I co ważne można wprowadzać poprawki do zamówionego sprzętu. W miarę jak rehabilitacja postępuje można poszerzać funkcje urządzenia o kolejne elementy, super, dzięki.

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » wt sty 03, 2017 8:35 am

Nie ma za co, po prostu napisałem o tym czego faktycznie doswaidczyłem. W podobnej sytuacji jest wiele innych osób. Dobry sklep pomoże rozwiązać problemy wielu osób, dlatego warto tutaj http://wyposazenieszpitali.pl/ zaglądać.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » wt sty 03, 2017 9:48 am

Mnóstwo osób zmaga się z koniecznością zakupy takiego sprzętu, więc warto wiedziec, gdzie takie zakupy zrobic. Jakosc sprzetu z tego co słyszałem jest rewelacyjna…

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia