Systemy monitorowania gps pojazdów rolniczych. Polecacie cos ciekawego?

Postautor: MichealOn » pn sty 23, 2017 11:11 pm

Witam serdecznie. Wiem, ze coraz bardziej popularne sa wsrod rolnikow i wlascicieli duzych gospodarstw systemy monitorujace pojazdy... Tutaj pojawia się moje pytanie – czy ktos z was korzysta z takich udogodnień. Jak to tak naprawde dziala? Mozna zabezpieczyc maszyny rolnicze przed kradzieżą lub kontrolowac jej prace, aby byla bardziej wydajna... Ale czy istnieja systemy, ktore maja obie te funkcje?

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » wt sty 24, 2017 1:57 am

witam pieknie, Jasne, ze istnieja takie systemy. Ja korzystam od pol roku i Moim zdaniem kazdy rolnik posiadajacy maszyny o wysokiej wartosci powinien zadbac o wyposazenie ich w tego typu systemy gps. Przede wszystkim pozwalaja miec pelna kontrole nad praca ciagnikow lub kombajnow a poza tym stanowia zabezpieczenie przed zlodziejami. Niektóre firmy oferują urządzenia do lokalizacji maszyn wraz z platformą internetową, z której można na biezaco monitorowac flote maszyn.

Awatar użytkownika

Postautor: BrudnyHarry » wt sty 24, 2017 3:35 am

czesc, Baaardzo polecam takie rozwiazania!!! Ja zakupilem system gps w firmie Globtrak i jestem naprawde bardzo zadowolony. Najbardziej cieszy mnie fakt, ze redukcja kosztow utrzymania maszyn rolniczych wynosi okolo 15 %, to naprawde duzo

Awatar użytkownika

Systemy monitorowania gps pojazdów rolniczych. Polecacie cos

Postautor: Gnom » wt sty 24, 2017 5:17 am

Dzieki systemom gps w prosty sposób można kontrolowac prace maszyny, wiem, ze juz byla o tym mowa, ale momnitoring gps daje ogromne oszcednosci. Polecam zakup jak najbardziej i kazdemu!! Jeśli jestes zainteresowany , to tutaj znajdziesz najwazniejsze onformacje na ten temat. Pozdrawiam

Postautor: MichealOn » wt sty 24, 2017 7:26 am

Bardzo dziekuje!!! Firma, ktora polecacie rzeczywiscie wydaje sie miec atrakcyjna oferte.

Awatar użytkownika

Postautor: Gnom » wt sty 24, 2017 9:13 am

Nie ma za co, mam nadzieje, że będziesz zadowolny ze wsplolpracy z ich urządzeniami,Podrawiam.

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia