Jaka jest najlepsza firma zajmująca się relokacją maszyn?

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » ndz sty 29, 2017 10:31 pm

Witam, potrzebuję porady. Jaka firma w Polsce zajmująca się relokacją maszyn jest najlepsza. Chodzi mi o wasze prywatne opinie. Jakie macie doświadczenie? Wiem, że w zależności od firmy to wygląda różnie. Nie mam czasu, żeby szukać tej odpowiedniej, która zajmie się bezpieczną relokacją maszyn, dlatego proszę o radę.

Postautor: MichealOn » pn sty 30, 2017 12:29 am

Wejdź sobie na tę stronę http://relokacjamaszyn.com.pl/o-nas/. Tutaj znajdziesz firm, która już od wielu lat zajmuje się relokacją maszyn. pomagają w przeprowadzkach ogromnych fabryk. Współpracowali już z wieloma polskimi fabrykami. Najpierw demontują maszyny i linie producyjne, kolejno transportują i montują ponownie wszystko na nowym miejscu. Jeśli jakieś maszyny już się nie nadają do pracy zajmują się również utylizacją. Jednym słowem zajmą się wszystkim podczas przeprowadzki.

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » pn sty 30, 2017 2:11 am

Zgadzam się. Mam podobne doświadczenie. Jeżeli szukasz bezpiecznej relokacji maszyn to relokacjamaszyn.com.pl będzie dla ciebie najlepsza. Byłam przy ich pracy i naprawdę byłam zachwycona z jaką starannością zabezpieczają i opisują każdy element. Montaż trwał chyba najszybciej. Myśle że dlatego, że tak dobrze byli do tego przygotowani.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » pn sty 30, 2017 4:26 am

Ciekawa sprawa, właśnie szukałam takiej firmy. Tylko jaki jest ich zasięg czy zajmą się również relokacją maszyn z fabryki w Hiszpani do Polski?

Awatar użytkownika

Postautor: Bazylia » pn sty 30, 2017 6:47 am

Oczywiście, działaja na terenie całej Europy, a nawet z powodzeniem relokują maszyny na inne kontynenty. Nie znam drugiej takiej firmy, która miałaby aż tak duże doświadczenie.

Awatar użytkownika

Postautor: PannaZ » pn sty 30, 2017 8:03 am

No to świetnie, dzięki bardzo. Myślałam, że ciężej będzie znaleźć taką firmę.

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia