Jak wyglądają apartamenty w centrum Warszawy?

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » śr lut 08, 2017 2:29 am

Witam. Dowiedziałem się niedawno, ze w Warszawie coraz chętniej wynajmowane są apartamenty na doby. Zainteresował mnie taki rodzaj noclegu i chciałbym się dowiedzieć, jak wyglądają apartamenty w centrum Warszawy. Czy macie rozeznanie w tym temacie?

Awatar użytkownika

Postautor: Arnie » śr lut 08, 2017 3:16 am

Ja jeszcze nigdy nie wynajmowałem apartamentu w stolicy, chociaż często tam jeżdżę w sprawach służbowych. Zawsze zatrzymuję się w hotelu, ale chętnie dowiem się czegos więcej na temat tych apartamentów do wynajęcia.

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » śr lut 08, 2017 3:35 am

Mnie udało się znaleźć niedrogie i pomysłowo urządzone apartamenty w centrum Warszawy, gdy przeglądałam w Internecie oferty noclegów w stolicy. Szczególnie przypadł mi do gustu apartament opisany pod adresem internetowym http://warsawdesignapartments.pl/apartament-palac-kultury/. Znajduje się w nim duża, powieszona na ścianie grafika przedstawiająca Pałac Kultury i Nauki. Spodobało mi się wnętrze tego apartamentu, gdyż jest nowocześnie zaaranżowane, jasne i dominuje w nim biel.

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » śr lut 08, 2017 4:22 am

A orientujesz się może ile kosztuje wynajęcie takiego apartamentu? Zdjęcia tego mieszkania rzeczywiście zachęcają do odwiedzenia go i zatrzymania się w nim na co najmniej kilka dni.

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » śr lut 08, 2017 6:31 am

Cena wynajmu akurat tego apartamentu nie jest wygórowana, gdyż jest to apartament typu studio, a więc jego powierzchnia całkowita nie jest duża. Najtaniej wychodzi wynajęcie tego mieszkania na weekend w okresie od listopada do marca. Wówczas cena wynajmu na dobe dla jednej lub dwóch osób nie przekracza 200 złotych.

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » śr lut 08, 2017 7:50 am

To rzeczywiście nie jest jakaś ogromna kwota. Rozumiem, że można tez wynająć w centrum Warszawy większe apartamenty?

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » śr lut 08, 2017 10:15 am

Tak, z tego co się orientuję, niektóre apartamenty do wynajecia w centrum Warszawy mają powierzchnię od 40 do 50 m2. Są też apartamenty średniej wielkości, o powierzchni całkowitej od 30 do 35 m2. Im mieszkanie jest większe, tym cena jego wynajmu jest wyższa. Najdrożej wychodzi wynajęcie duzego apartamentu w sezonie od kwietnia do października, od poniedziałku do czwartku.

Awatar użytkownika

Postautor: Anons » śr lut 08, 2017 12:49 pm

Rozumiem. Dziękuję za pomoc. Zdecydowałem się zarezerwować na kilka dni apartament typu studio. Znajduje się w nim wszystko czego mi potrzeba na kilkudniowy pobyt.

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia