Sposób na naukę – przedstawienie ekologiczne w przedszkolu.

Awatar użytkownika

Postautor: saplaczka » pt lut 17, 2017 3:33 am

Witam wszystkich. Jako przedszkolanka chce zapewnić moim podopiecznym dużą dawkę zabawy, ale z elementami nauki. Słyszałam o fajnych przedstawieniach ekologicznych w Krakowie. Czy ktoś był i może się podzielić informacjami na ten temat?

Awatar użytkownika

Postautor: XENA » pt lut 17, 2017 5:49 am

Hej, moim zdaniem pomysł rewelacja! Mój syn był z przedszkolem na takim przedstawieniu i był zachwycony. Wyciągnął z niego bardzo dużo, zrozumiał, że należy dbać o planetę, nie śmiecić i segregować śmieci.

Awatar użytkownika

Postautor: Sowa » pt lut 17, 2017 7:56 am

Witaj, jeżeli chodzi o przedstawienie ekologiczne w przedszkolu jest to idealny moment jak dla mnie żeby zaszczepić w dzieciach pewne nawyki. Ja z moim przedszkolakami udaliśmy się na spektakl Szukając zielonej planety. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.kultura.krakow.pl/index.php/spektakle-ekologiczne wraz z rozpiską przedstawień jakie proponują.

Awatar użytkownika

Postautor: Piecyk » pt lut 17, 2017 10:32 am

Cześć, zgadzam się z moimi poprzedniczkami. Takie przedstawienie ekologiczne w przedszkolu uczy poprzez zabawe ważnych rzeczy. Ekologia jest tematem na czasie i już dzieci w tym wieku powinny sobie przyswajać pewne nawyki, taki sposób jest najlepszy, bo nie tylko się bawią ale i uczą.

Awatar użytkownika

Postautor: DzikaCzapla » pt lut 17, 2017 11:46 am

Witam! Z kilku przedstawień ekologicznych dla przedszkolaków najbardziej podobał mi się „o czym marzą drzewa” – oprócz przedstawienia, są konkursy i różne zabawy dla dzieci, także zabawa gwarantowana!

kuchnie radomsko

Wróć do Ogłoszenia